1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

featured

Kaderimin Oyunu, NGM Medya imzalı, ilk bölümü 3 Aralık 2021 tarihinde yayımlanacak olan, Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, ve Sarp Apak yer almaktadır. Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaderimin Oyunu 4. bölüm fragmanı çıktı mı?

KADERİMİN OYUNU HAKKINDA BİLGİLER

Kaderimin Oyunu, NGM Medya imzalı, ilk bölümü 3 Aralık 2021 tarihinde yayımlanacak olan, Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, ve Sarp Apak yer almaktadır.

KADERİMİN OYUNU 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 3. bölümünün ardından 4. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

KADERİMİN OYUNU 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

KADERİMİN OYUNU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ahmet’in kaybolmasıyla gerilen ortam, Cemal ve Mahir’i karşı karşıya getirir. Harun’un Mahir’e yaptığı sürpriz teklif, Cemal’in de hayatını büyük ölçüde etkiler. Genç adamın aldığı ani karar, Asiye’yi köşeye sıkıştırır. Nergis babasıyla karşı karşıya olmanın gerginliğini yaşarken, Demirhan konağının çalan kapısı dikkatleri ansızın Asiye ve çocukları üzerine çeker.

KADERİMİN OYUNU KONUSU NE?

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz haber sizdir.Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Kaderimin Oyunu 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kaderimin Oyunu 4. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı? Son Bölümde Neler Oldu?

KADERİMİN OYUNU 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlgini Çekebilir:  Masterchef challenge kaptan düellosunu kim kazandı? 20 Aralık Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı? Dilara mı Burcu mu?

Asiye’nin yıllar sonra Cemal’le karşılaşması ikisi içinde büyük bir yıkım olur. Hastanede yoğun bakımda yatmakta olan Mahir, Asiye’nin çocuklarını korumak için söylediği yalanla kendini hiç düşünmediği bir oyunun içinde bulurken, Harun’un yıllardır sakladığı büyük sır da gün yüzüne çıkar. Herkesin yüzleştiği bu gerçek, Demirhanların tüm dengelerini değiştirirken, Asiye ve Cemal de yeniden karşı karşıya geleceklerdir.

KADERİMİN OYUNU OYUNCU KADROSU

Öykü Karayel

Akın Akınözü

Sarp Apak

Meriç Aral

Esra Dermancıoğlu

Müfit Kayacan

Ülkü Duru

Kaan Çakır

Iraz Akçam

Yıldırım Özcan

Yeşim Gül

Onur Bilge

Ayça Koptur

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap