1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Kafayı kırınca eğleniyorsun’

‘Kafayı kırınca eğleniyorsun’

featured

Son dönemde dram dizilerinde rol alan Burcu Biricik, Meriç Aral ile Efe Tunçer’in sunduğu ‘Teras Noir’e konuk oldu. Kadınların yaşadığı şeyleri ve hasır altı yapılan konuları anlatmanın çok önemli olduğunu söyleyen oyuncu, “Camdaki Kız’la ilgili olumlu, olumsuz birçok yorum yapıldı. Bu konuları dile getirmek, konuşmak, tartışmak önemli. Toplum olarak konuşmayı unuttuk” dedi.
ÇEKİM bittiğinde oynadığı rollerin etkisi altından çıktığını anlatan Biricik, “Son zamanlarda oynadığım roller biraz daha içinde kalmamı gerektirdi. Derinliği olan karakterleri oynamak yordu. ‘Camdaki Kız’ çok zor ama kafayı kırmaya başlayınca eğleniyorsun. Neredeyse 13 saat Nalan’la yaşıyorsun, onunla yatıp kalkıyorsun. Artık ben değil; Nalan beni oynuyor” şeklinde konuştu.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap