1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Kalp Yarası yeni bölüm ne zaman? Kalp Yarası 5. bölüm bugün var mı? Kalp Yarası 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Yarası yeni bölüm ne zaman? Kalp Yarası 5. bölüm bugün var mı? Kalp Yarası 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği Kalp Yarası bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kalp Yarası dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kalp Yarası yeni bölüm ne zaman, Kalp Yarası bölüm bugün mü, Kalp Yarası yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

KALP YARASI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe ve Ferit’in düğün töreninde Adnan’ın fenalaşması ortalığı karıştırır. Adnan, Yaman’ın kendisine rest çekmesine karşılık Yaman’la yüzleşince ikili arasında ipler iyice gerilir.

Azade ise gerçeğin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Karnındaki bebeğinin Hande’yi değiştirebileceğini düşünen Zümrüt büyük bir risk alır fakat bu gelişmeler Betül’ü yeni kararlar almaya zorlar.

Sancakzade Ailesi, Adnan Bey’in ölüm haberiyle sarsılmışken ikinci bir şok dalgası ile yüzleşmek üzeredir: Yaman intikam gününün geldiğine inanarak harekete geçer!

KALP YARASI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kalp Yarasıbugünkü yayın akışında yer almadı. İşe yayın akışı:

Kalp Yarası Yeni Bölüm Ne Zaman? Kalp Yarası 5. Bölüm Bugün Var Mı? Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap