1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Kamerası en iyi olan telefonlar 2020

Kamerası en iyi olan telefonlar 2020
kamerasi en iyi olan telefonlar
Kamerası En Iyi Olan Telefonlar 2020
Telefon satın alırken kameraların en iyi olmasına özen gösteriyorsan bu yazımızda en iyi kameraya sahip telefonları derledik. Yani önceliği en iyi kameralı telefon olanlar için tavsiye edilebilecek telefonları araştırdık ve sizler için kamerası en iyi olan telefonları derledik. 2020 yılında, değerlendirmek isteyebileceğiniz, kamerası en iyi olan telefonlar şöyle sıralanıyor.

Apple iPhone 11 Pro Max

Bu telefonun en iyi kameralı telefonlar listesinde yer almasının nedenleri; kaliteli işlemci kullanması kaliteli RAM ve kaliteli ekrana sahip olmasıdır. 8 çekirdekli 2.65 GHz hıza çıkabilen çekirdeğiyle gelen A13 bionic işlemci ve 4 GB RAM bu telefonun kameralarının yüksek çözünürlüklü çekimler yapmasına yardımcı oluyor. 6.50 inç ekranı 120 Hertz resim yenileme yeteneği ile gelen bu cihazın arka tarafında 12 megapiksel artı 12 megapiksel artı 12 megapiksel 3’lü kamera ve ön tarafta da yine 12 megapiksellik ön kamerası bulunuyor. Bu telefon modelinin düşük ışıkta veya parlak güneş ışığı altında çektiği videolar ve resimler profesyonellerin onayından çoktan geçti. O nedenle video kaydetmek için bir telefon arayışında iseniz iPhone 11 Pro Max telefonunu öneriyoruz.

Samsung Galaxy s20 Ultra

En iyi kameralı telefonların başında gelen Samsung firmasının ürettiği Galaxy s20 Ultra arka tarafta 108 megapiksel sensöre destek olan 48 megapiksel ve 12 megapiksellik bir üçlü sensör takımına sahiptir, ön tarafta da led flaşlı 40 megapiksel kamerası var. 5.000 miliamperlik pil ile gelen bu telefonun kameraları profesyonel video resim çekimi için yeterli kalite ve konforu sunuyor.

Huawei p30 Pro

Uzmanların değerlendirmelerine göre bu telefon modeli de çoğu telefondan Üstün olarak arkada 4 arka kamera ile gelen 5X Optik zoom ve 50X dijital Zoom yapabilen düşük ışıkta mükemmel çekimler yapabileceğiniz bir telefon modelidir. Ayrıntıları çok iyi yakalayan Yapay Zeka teknolojisini kullanan kameralarla hayal kırıklığına uğramayacağınız kesin. Bu cihazın da Hi-silikon kirin işlemcisi bulunuyor Ve çekirdeği 2.60 GHz hıza çıkmaktadır. Ayrıca 8 GB RAM ile desteklenen bu cihaz yüksek çözünürlüklü 6.47 inç ekranda gelmektedir. Bu cihazın ön kamerası da 32 megapikseldir

Google Pixel 3 XL

 
Kamerası en iyi telefon modellerini arıyorsanız basitçe Google Pixel 3XL telefonunu hem uygun bütçe sunması açısından hem de kaliteli kameraları olması açısından tercih edebilirsiniz. Çünkü bu telefonun kameralarında süper Res Zoom ve Topshot gibi teknolojilerin yanı sıra Yapay Zeka teknolojileri de kullanılıyor. Bu Telefonun arka kamerası 12.20 megapiksellik bir özelliğe sahip ve LED Flash özellikli bu kamera profesyonel çekimlerde işinizi görecektir. Uygun bütçeli olması ve kaliteli çekimler yapabilmesi, bu cihaza da 2020 en iyi kameralı telefonlar listesinde yer alma hakkı veriyor. 2020 yılında çıkan Samsung Galaxy S20 Plus modeli de yine aynı yüksek beklentileri karşılayacak donanımlarla geliyor. Dilerseniz bu cihazı da değerlendirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap