1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kanye West ile yeni sevgilisi Julia Fox ilk kez birlikte görüntülendi

Kanye West ile yeni sevgilisi Julia Fox ilk kez birlikte görüntülendi

featured

Adını ‘Ye’ olarak değiştiren ünlü rapçi Kanye West ile yeni sevgilisi Julia Fox, New York’ta birlikte görüntülendi. 44 yaşındaki rap şarkıcısı ile Uncut Gems filminin 31 yaşındaki oyuncusu Fox, bir grup arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeğine çıktı.

Kanye West’in siyah ceket ve çizme kombininin yanında, Fox kadife palto ve topuklu çizme kombiniyle dışarıdaydı. İkili, yemek yemeden önce Broadway gösterisi Slave Play’i izledi.

AŞK BELGELENDİ
Kanye ve Julia ikilisi, paparazziler tarafından görüntülenmeden önce, Julia Fox’a yakın bir kaynak, ilişkilerini doğrulamıştı. Fotoğraflarla birliktelikleri kanıtlanmış oldu.

Dört çocuk babası Kanye West, birkaç gün önce Londra’da bir barda ‘gizemli bir kadın’ ile görüntülenmişti. Şimdi, fotoğraflarda yüzü görünmeyen gizemli kadının Fox olduğu anlaşıldı.

Kanye West Ile Yeni Sevgilisi Julia Fox Ilk Kez Birlikte Görüntülendi

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap