1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Kardeşlerim fragman izle! Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı! Kardeşlerim 35. Bölüm fragmanı! Kardeşlerim dizisi fragmanı izle!

Kardeşlerim fragman izle! Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı! Kardeşlerim 35. Bölüm fragmanı! Kardeşlerim dizisi fragmanı izle!

featured

Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. ATV’nin sevilen dizilerinden olan Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim 35. Bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte haberimizde…

KARDEŞLERİM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kardeşlerim her Salı 20.00′ deATV ‘de başlıyor.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Nebahat’in durumu, Eren ve Atakul ailelerini yeniden karşı karşıya getirirken, Tolga ile Cemile cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Okuldan sonra birlikte yeni bir işe girişen Ömer ve Mazlum, hiç beklenmedik bir durumun içine düşerlerken, Oğulcan’ı şoka uğratan çok sevindirici bir gelişme yaşanır. Asiye’nin çalışmaya gittiği evde ise Eren kardeşleri, kötü bir sürpriz beklemektedir.

KARDEŞLERİM 35. BÖLÜM FRAGMANI!

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap