1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
kefilsiz kredi veren bankalar
Kefilsiz-Kredi-9881048

Vatandaşlar tarafından en çok talepte bulunulan durum bankalardan kredi almak için onlarca koşulu bir köşeye bırakıp bu durumu zorlaştırmadan işlem yapmaktan geçiyor. Bu doğrultuda en önemli ölçüt belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar herkesin gözü kulağı olmuş durumdadır. Ev hanımı olan bir bireyden, emeklilere kadar yayılan geniş müşteri portföyünün istekleri bu anlamda karşılayan bankalar bulunuyor. En kolay şekilde kefil istemeyen yahut bordrosuz kredi sağlayan bankalar 2019 senesinde olduğu gibi bu yılda da işleyişlerine devam ediyor.

Kefilsiz En Kolay Kredi Sağlayan Bankalar Hangisi?

İnsanların istek ve arzu edilen talepleri yerine getirmeyi bu konuda kendine vazife gören birçok banka faal olarak çalışıyor. Bu bankalar ile herhangi bir insanı kefil göstermeden kredi almak ise gayet kolay bir hal almış durumdadır. Bu anlamda kefil ihtiyacı duymayan bankalar incelenirse;
  • QNB Finansbank bünyesinde hizmet veren en para sistemi kefil istemiyor.
  • Aktifbank hem kefil hem de gelir kaynağı belgesi istemeden çalışan bir diğer kurum durumundadır.
  • Şekerbank ise sms yoluyla hiçbir bireyden kefil talep etmeyen bir hizmet sunuyor.
  • TEB Bankası ise “cepteb hızlı kefilsiz kredi” sloganı ile işleyişlerini sürdüren bankalar arasında kendine yer edinmiştir.
Ayrıca bu bankalara dâhil edilen diğer kamu kurumları ise; devlet tarafından konut kredilerine verilen toki kredisi başvuru esnasında ziraat bankası ve halkbank herhangi bir kefil sunmanızı talep etmiyor. Bu anlamda en düşük faiz kat sayıları da bünyelerinde bulunmaktadır.
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Şekerbank ile Kefil Olmadan SMS Kredi

Şekerbank bu anlamda kefil istemeyen ve gelir belgesine dahi ihtiyaç duymadan bir sms ile kredi sağlıyor. Ayrıca kredinin faiz oranı %2,85 olarak tayin edilmiş durumdadır. Son olarak 3 veya 36 ay vadeli seçenekler ile sunulacak bu kredi ile üst limitler 35.000 Türk Lirası olarak beyan edilmiştir.

Aktifbank Gelir Belgesi Olmadan Kefilsiz Kredi

Aktifbank sayesinde herhangi bir kefil yahut gelir belgesi sunmadan kredi almanız mümkün. Bu doğrultuda %1,89 dolayında faiz seçenekleri tam 60 aylık vadeler ile 40bin TL bazında çekilebilir durumdadır. Özellikle kredi alımları gayet rahat olup bordro beyanı durumlarına gerek duyulmaz.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap