1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Kellik bana yakıştı’

‘Kellik bana yakıştı’

featured

Meme kanserini yenen Canan Ergüder, Marie Claire dergisine kapak oldu. Saçının kesildiği dönemi anlatan oyuncu, “Kendimi saçım üzerinden tanımladığımı bilmiyordum. İlk başta kendim kestim. Saçımı kaybetmek benim için kabul edilemez bir hale dönüştü. Aynaya bakmadan saçım sıfıra vuruldu. Zor bir andı… Kel halimi hiç görmedim, hemen peruk takıldı. Peruğum bakıma gittiği zaman görmek istedim. Aynaya baktığımda ‘Kel olmak bana yakıştı’ diye düşündüm” dedi.
Vücudunun şu an temiz olduğunu söyleyen Ergüder, “Anda kalmaya çalışıyorum. Altı ay sonra ne olacak belli değil. Kontrol edebildiğim şeylere dikkat etmeye, daha fazlasını düşünmeye çalışıyorum. İnsanın asıl amacının güçlü kalmak değil, yaşadığı şeyleri yıkılsa bile sindirerek deneyimlemesi olduğunu düşünüyorum. Çünkü sindirerek öğrenebiliriz, gücümüzü bulabiliriz” diye konuştu. Oyuncu, beslenmesine ise ekstra özen gösterdiğini belirtti.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Barselona kırmızısı
Yorum Yap

Yorum Yap