1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kenan İmirzalıoğlu’nun “Rahmetli oldu” gafıyla şaşkına dönen Arif Şentürk sessizliğini bozdu

Kenan İmirzalıoğlu’nun “Rahmetli oldu” gafıyla şaşkına dönen Arif Şentürk sessizliğini bozdu

featured

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasında ilginç bir olay yaşandı. Bir soruda türkücü Arif Şentürk’ün adını gören Kenan İmirzalıoğlu“Rahmetli, Allah mekanını cennet eylesin” dedi. Oyuncunun gafından sonra telefonları susmayan türkücü, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak yaşadıklarından bahsetti.

“KENAN BENİM İÇİN ‘RAHMETLİ’ DEYİNCE ÇOK KÖTÜ OLDUM”

Şentürk, sabaha kadar telefonunun susmadığını ve kendisinden ‘öldü’ diye bahsedilince sıkıntıdan sabaha kadar uyuyamadığını söyledi. Başına gelenlerden bahseden Arif Şentürk, şunları söyledi: “Akşam böyle uzanmıştım, izlerim Kim Milyoner Olmak İster‘i. Benim türkümün sözleri yazıldığını görünce heyecanlandım bakalım bilebilecek mi soruyu diye. Bekledim, çocuk bilemedi. Kenan ‘Rahmetli sanatçı’ deyince ben çok kötü oldum.”

Kenan İmirzalıoğlu'Nun &Quot;Rahmetli Oldu&Quot; Gafıyla Şaşkına Dönen Arif Şentürk Sessizliğini Bozdu

“KENAN ARAYIP ÖZÜR DİLEDİ”

“Sabaha kadar telefonum çaldı. Sosyal medyada yapılan yorumları da gördüm. En son dün Kenan aradı beni, özür diledi. Bana getirilen metin buydu dedi. Sana karşı mahcup oldum dedi.”

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap