1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Kendim olmak zordu’

‘Kendim olmak zordu’

featured

Selena Gomez, InStyle dergisine röportaj verdi. 29 yaşındaki şarkıcı, son iki yılın kendisi için farklı geçtiğini belirterek, “Küçük dünyamın biraz karmaşık olduğunun farkına vardım. Anksiyete ve depresyon problemlerim vardı, kendim olmanın zor olduğu keşfettim” dedi. Instagram’ın bir ara tüm dünyası haline geldiğini söyleyen Gomez, “Bu çok tehlikeliydi. 20’lerimin başlarında yeterince şirin olduğumu düşünmezdim. Makyajsız yapamazdım. Yaş aldıkça, duygularımı kontrol almam gerektiğinin farkına vardım” şeklinde konuştu.
Mental sağlığı için sosyal medyaya ara veren sanatçı, şöyle ekledi: “Şimdi kendimle çok iyi bir ilişkim var. Terapilere inanıyorum. İstemiyorsam, ‘Hayır’ diyebiliyorum. Eksiklik korkumu kaybettim ve bununla gurur duyuyorum. Her şeyi dengeliyorum.”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Aydemir Akbaş'ı duygulandıran doğum günü
Yorum Yap

Yorum Yap