1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 20. bölüm bugün var mı? Kıbrıs Zafere Doğru 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 20. bölüm bugün var mı? Kıbrıs Zafere Doğru 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

featured

Diziseverlerin merakla beklediği Kıbrıs Zafere Doğru bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Kıbrıs Zafere Doğru dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm ne zaman, Kıbrıs Zafere Doğru bölüm bugün mü, Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Kıbrıs Zafere Doğru”nun konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs’a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT’nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar. Nişanlısı Ayşe’nin Kıbrıs’a geldiğinden haber siz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır. Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye’den gelen 620 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye’nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Salahi ve Meliha’nın ölümü Kemal ve Ankaralı’yı derinden sarsar. Ankaralı, Rauf’ın Kıbrıs’a yapacağı kaçak ve tehlikeli seyahati organize eder. Ameliyat olmak üzere Ankara’ya dönecekken yeni bir görevle karşılaşır. Ankaralı için Kıbrıs yolları tekrar görünmüştür. Ancak bu seyahat beklendiğinden

zorlu geçer. Rauf ise her şeyin sonunda Yüzbaşı Cengiz’i hatırlatan bir sonla Rumlar tarafından ele geçirilip aynı kaderi mi yaşayacaktır?

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Dizi sürükleyici ve bir şekilde o zamanki şartları yansıtmaya çalışmışlar. Samson denen adamda dizide katil ve cani bir rum faşisti olarak canlandırılırken nasıl llur da kahramanmış gibi gösteriliyor diye bir yorumlama yapılır anlaşılır gibi değil! Ayrıca rumlar birliktelik isteseysdi annan planına evet derlerdi öyleyse kutuplaşmayı da yapan onlarken birilerinin bu dizi kutuplaştırıyor demesi sadece rumların ekmeğine yağ sürmek değilse nedir!!! Kim bu tuhaf yorumları yapanlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir