1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Konya’da Göle Balık Bırakan Amerikalı Kim? Neden Göle Balık Bırakıyor?

Konya’da Göle Balık Bırakan Amerikalı Kim? Neden Göle Balık Bırakıyor?
konyada gole balik birakan amerikali kim
Konya'da Göle Balık Bırakan Amerikalı Kim?

Son zamanlarda herkes tarafından merak edilen soru Konya’da Göle Balık Bırakan Amerikalı Kim?oluyor. Öğrenilen bilgilere göre Chesterr Juall isimli 60 yaşındaki ABD vatandaşı, Konya’da bir taksiye binerek Beyşehir’e balık avına gitmek istediğini belirtti. Taksici ise Konya’dan hareket ederek Beyşehir yolu üzerindeki Altınapa Barajına geldiği sırada Chesterr Juall isimli kişi vazgeçtiğini ve baraj kenarında durmak istediğini belirterek burada indi.

Konya’da Göle Balık Bırakan Amerikalı Kim? Neden Göle Balık Bırakıyor?

Taksici Şüphelendi

Araçtan inen ABD uyruklu vatandaş, baraj gölü kıyısında naylon poşet içinde bulunan kırmızı balıkları göle bıraktı. Türü bilinmeyen kırmızı balıkları göl kenarına bırakan ABD uyruklu vatandaşın yaptığından şüphelenen taksici olayı canlı yayınla yayınladı.

Yetkililer Harekete Geçti

Canlı yayını izleyen bir vatandaş ise durumu Avrasya Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu’na bildirdi. Federasyon ise olayı Konya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğüne bildirmesi üzerine yetkililer şüphe duyarak harekete geçti.
Yabancı uyruklu vatandaşın bu davranışının kötü amaçlı olduğu yönünde kanıya varan yetkililer harekete geçti. Chesterr Juall, Konya’da kaldığı otelde tutuklandı. Ayrıca Chesterr Juall’in suç dosyasının kabarık olduğu da öğrenildi.

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap