1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Koray Avcı’nın kendisini öven takipçisine verdiği yanıt tepki çekti!

Koray Avcı’nın kendisini öven takipçisine verdiği yanıt tepki çekti!

featured

Yıllar önce sokak şarkıcılığı yapan ve bir anda yıldızı parlayan Koray Avcı, Twitter üzerinden bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi. Verdiği cevaptan dolayı eleştirilen şarkıcı için peş peşe paylaşımlar yapılmaya başlandı.

“BİRİ ŞUNA KAÇ KONSER VERDİĞİMİZİ SÖYLESİN”
Koray Avcı, “Bu adamı herkes çok çabuk unuttu abi ben hala dinliyorum. Bir numaralı fanıyım” diyen takipçisine; “Biri şuna yılda kaç konser yaptığımızı falan söylesin. Ve o konserlerde biletlerin tükendiğini… Dünya sahnelerine çıktığımızı da bilmez şimdi” cevabını verdi.

CEVABI TEPKİ ÇEKTİ
Şarkıcının verdiği cevapta “Şu” demesinden rahatsız olan birçok sosyal medya kullanıcısı da peş peş paylaşımlar yaparak Avcı’ya tepki gösterdi. Şarkıcı için “Sana sevgisini gösteren insana ‘şu’ diye cevap vermişsin” ve “Herkes sanatçı olamıyor” gibi yorumlar yapıldı.

Koray Avcı'Nın Kendisini Öven Takipçisine Verdiği Yanıt Tepki Çekti!

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Sezonu açtı
Yorum Yap

Yorum Yap