1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kubilay Aka hastanelik oldu

Kubilay Aka hastanelik oldu

featured
Kubilay Aka Hastanelik Oldu

Başrolünde oynadığı ‘Cam Tavanlar’ dizisinin final yapmasıyla ardından dinlenmeye çekilen Kubilay Aka’nın başına talihsiz bir kaza geldi. Aka, geçtiğimiz haftalarda dengesini kaybedip kafasını cama çarptı ve başı yarıldı.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

12 DİKİŞ ATILDI

Ünlü isme yardıma; kapı komşusu Aras Bulut İynemli koştu. Kafasındaki kanı durduramayınca da Zekeriyaköy’deki bir tıp merkezine götürdüğü genç oyuncunun kafasına 12 dikiş atıldı.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

Tv100’den Barış Agil’in haberine göre, Kubilay Aka halı saha maçı yaparken bu kez de kaburgası çatladı. Hastaneye giden genç oyuncu belli bir süre müşahede altında tutulduktan sonra taburcu oldu.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

KABURGASI ÇATLADI!

Tv100’den Barış Agil’in haberine göre, Kubilay Aka halı saha maçı yaparken bu kez de kaburgası çatladı. Hastaneye giden genç oyuncu belli bir süre müşahede altında tutulduktan sonra taburcu oldu. Genç oyuncu, yeni dizi çekimleri öncesinde evinde dinleniyor.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

Gain’de yayınlanan ‘Dayı Şov’un üçüncü bölüm konuğu, yer aldığı yapımlar ile geniş bir hayran kitlesi edinen genç oyuncu Kubilay Aka oldu. Sorulan hınzır soruları beyefendiliğini bozmadan cevaplayan Aka, görenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

“TOTEMİM YOK”

Oyuncu, oynadığı karakterler ile ilgili bir totemi olup olmadığı sorusuna “Aslında bir totemim yok ama karakterleri okuduktan son ne yapabilirim diye düşünüp çok çalışıyorum” cevabını verdi.

Kubilay Aka Hastanelik Oldu

ŞOK YAŞADI

Ünlü oyuncu “Daha önce bir kadın tarafından reddedildin mi” diye soran Dayı’yı kısaca, “Evet reddedildim” şeklinde yanıtladı. Karanlıktan çok korktuğunu açıklayan Kubilay Aka, stüdyoda bir anda ışıklarının kapatılmasıyla ise anlık bir şok yaşadı.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap