1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kuruluş Osman 77. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman 77. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

featured

ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman yeni sezonunda da izleyiciyi ekranların önünde kilitlemeye devam ediyor. Son bölümün sonunda yayınlanan fragman büyük ses getirirken izleyemeyen, kaçıranlar internette fragman ile ilgili arama yapmakta. Vatandaşlar internette en çok “Kuruluş Osman yeni bolum fragmanı izle! Kuruluş Osman 77. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?” gibi soru ve konuları aratmakta. Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı ve daha birçok bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN?

Kuruluş Osman yeni bölümleriyle her Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de.

KURULUŞ OSMAN KONUSU NE?

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Gündem

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Güneş yok olursa ne olur? Güneş olmasaydı ne olurdu? Güneş olmazsa ne olur?
Yorum Yap

Yorum Yap