1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Kylie Jenner’dan karnı burnunda paylaşım

Kylie Jenner’dan karnı burnunda paylaşım

featured

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, 2022’ye girerken son halini paylaştı. İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan 24 yaşındaki milyarder girişimci büyüyen karnını gözler önüne serdi.

İkinci bebeğinin her an doğabileceğini belirten ünlü isim, siyah-beyaz fotoğrafına; “Bu yılı ve hayatıma getirdiği müthiş değişimleri hiç unutmayacağım. Yeni yılın hepiniz için aşkla dolu olması için dua ediyorum. Herkesin bu süreçte güvende ve sağlıklı olmasını umuyorum” notunu yazdı.

Kylie Jenner'Dan Karnı Burnunda Paylaşım

EYLÜL AYINDA HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU
30 yaşındaki ünlü rap şarkıcı Travis Scott ile birlikteliğinden üç yaşında Stormi adında kızı olan Jenner, ikinci çocuğuna hamile. Jenner ile Scott, geçen yıl 7 Eylül’de hamilelik haberini duyurdu. Çift, 2017’de Coachella Müzik Festivali’nde başladıkları ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdürdüler. 2019’da ayrılan çift, Mayıs 2021’de yeniden barıştı.

Çift birlikteliğini sürdürürken, Scott, Brentwood’daki 23,5 milyon dolarlık evinde yaşamaya devam ediyor.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap