1. Ana Sayfa
  2. Biyografi
  3. Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

laviya unluer kimdir
Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

Lavinya Ünlüer Biyografisi

Lavinya Ünlüer, 2019 yılında başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu‘nun paylaştığı “Benim Tatlı Yalanım” adlı dizide oynadı.

3 Haziran 2011 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Lavinya Ünlüer, İkizler burcudur. Boyu 1.20 cm, kilosu ise 17 ’dir. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil ’dir.
Lavinya Ünlüer, küçük yaşta ailesine oyuncu elde etmek istediğini belirtmiş, peşinde ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına antre yapmıştır. Bugüne değin birçok dizinin yanı sıra çoğu markaya da modellik yapan Lavinya Ünlüer, En İyi Stil Sahibi Çocuk ödülüne sahip olmuştur.
Annesi fotoğrafçıdır, bu nedenle sosyal medya hesaplarındaki resimleri profesyonel çekimlere sahiptir. Devlete Ait sosyal ağ hesapları ailesi kadar yönetilmektedir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 274 bindir. sosyal ağ hesabında çoğunlukla değişik markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olmanın yanı sıra, şampuan, oyuncak vb. gibi ürünlerinde reklamlarında yer aldığı görünmektedir. Keza çoğu dergide de kapak yüzü olarak yer almıştır.
Lavinya Ünlüer, birincil dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında Tepkime isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce ekran severler göre Emel Müftüoğlu‘nun Hovarda isimli klibi ile tanınmıştır.
2017 yılında “Ufak Tefek Cinayetler” adlı dizide Mert Fırat ’ın canlandırdığı Serhan karakterinin kızı Mila’yı canlandırdı.
Lavinya Ünlüer, 2019 yılında başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu‘nun paylaştığı “Benim Tatlı Yalanım” adlı dizide oynadı.
Filmleri ve Dizileri :

  • 2019 – Benim Tatlı Yalanım (Kayra) (TV Dizisi)
  • 2017 – Küçük Cinayetler (Mila) (TV Dizisi)
  • 2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Çiçek) (TV Dizisi)
  • 2015 – Beyaz Gece (Çiçek) (TV Dizisi)
  • 2014 – Reaksiyon (TV Dizisi)
Yorum Yap

Yorum Yap