1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Madonna sosyal medya paylaşımı ile yürek hoplattı

Madonna sosyal medya paylaşımı ile yürek hoplattı

featured

Ünlü şarkıcı Instagram’da çarpıcı fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. 63 yaşındaki Madonna 17.3 milyon takipçisine siyah iç çamaşırını ve file çorabını göstermek için eteğini kaldırıyor.

Madonna verdiği pozlarda Frida Kahlo’nun Doğumum tablosuna atıfta bulunarak bacaklarını sanki doğumdaymış gibi konumlandırarak sırtüstü poz verdi.

Madonna Sosyal Medya Paylaşımı Ile Yürek Hoplattı

Madonna’nın son fotoğrafları, Instagram’da paylaştığı bir dizi yatak odası fotoğrafının manşetlere çıkmasından sadece bir ay sonra geldi.

Madonna Sosyal Medya Paylaşımı Ile Yürek Hoplattı

Fotoğraflarına 288 bin beğeni alırken yine hayranlarını ikiye bölmeyi başardı. Daha önce olduğu gibi bazı hayranları Madonna’nın son fotoğraflarını beğense ve övgüler yazsa da bazı hayranları “artık sıkıcı oldun”, “neden bunu yapıyorsun”, “artık yeni bir şeyler yap” yazdı.

İçeriği Kaynağından oku: Sözcü

Not : Bu içerik Sözcü internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap