1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Maskesiz dolaşan Yıldız Tilbe, kadın hayranı kendisini öpmeye çalışınca ne yapacağını bilemedi

Maskesiz dolaşan Yıldız Tilbe, kadın hayranı kendisini öpmeye çalışınca ne yapacağını bilemedi

featured

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Yıldız Tilbe, önceki gün menajeriyle birlikte Nişantaşı’nda alışveriş yaparken görüntülendi. Önce kozmetik mağazasına giren Tilbe, daha sonra konserlerinde giymek için elbise baktı.

“1 MİLYON KAÇ PARA YAPIYOR, ÇOK DEĞİL Mİ?”

Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Tilbe, sanatçıların pahalı sahne kıyafetleri sorulunca “Sabit bir modacım yok hepsini dolaşıyorum. Uygun bulduğum kıyafetleri alıyorum. Pazardan da olsa alırım” dedi. Şarkıcı, muhabirlerin “Beğenirseniz bir kıyafete 1 milyon TL verir misiniz?” sorusu karşısında para hesabı yapamayınca menajerinden yardım istedi. Tilbe, menajerine “1 milyon TL kaç para yapıyor? Çok para değil mi? Eski parayla trilyon mu ediyor. Biz o kadar veriyor muyuz?” diyerek şaşkın halleriyle herkesi güldürdü.

Maskesiz Dolaşan Yıldız Tilbe, Kadın Hayranı Kendisini Öpmeye Çalışınca Ne Yapacağını Bilemedi

KADIN HAYRANI ÖPMEYE ÇALIŞTI

Alışverişini yaptıktan sonra yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Yıldız Tilbe, tek tek fotoğraf çektirdi. Maskesiz dolaşan şarkıcı, yanına gelen kadın hayranının fotoğraf çektirdikten sonra kendisini öpmek istemesiyle neye uğradığını şaşırdı. “Pandemi var” diye şarkıcı, hayranının yanından uzaklaştırdı.

Maskesiz Dolaşan Yıldız Tilbe, Kadın Hayranı Kendisini Öpmeye Çalışınca Ne Yapacağını Bilemedi

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap