1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar yemekte buluştu: Ne varmış kıyafetlerinde

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar yemekte buluştu: Ne varmış kıyafetlerinde

featured

Erbil, “2021’de ‘keşke bu olmasaydı’ dediğiniz bir olay var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Ben anlıyorum sizin ne demek istediğinizi. Alttan altta geliyorsunuz ama hayvan terli. Hayvan terli değil sırılsıklam.”

Mehmet Ali Erbil Ve Nergis Kumbasar Yemekte Buluştu: Ne Varmış Kıyafetlerinde

Erbil, kızı Yasmin Erbil’in çok konuşulan kıyafetleri hakkında “Genç kız onlar” dedi. Nergis Kumbasar, hemen araya girerek şunları söyledi: “Ne varmış kıyafetlerinde, hiçbir şey yok.”

Gözden Kaçmasın

Mehmet Ali Erbil Ve Nergis Kumbasar Yemekte Buluştu: Ne Varmış Kıyafetlerindeİşte Mete Gazoz’un aşkı

#METE GAZOZ#MELİKE AYVAZ

Mehmet Ali Erbil Ve Nergis Kumbasar Yemekte Buluştu: Ne Varmış KıyafetlerindeZorlu süreci anlattı: Önüme perde çekildi, saçlarım sıfıra vuruldu

#CANAN ERGÜDER#MEME KANSERİ

ECE RONAY’DAN ‘KIZINA BAKSIN’ TEPKİSİ

Mehmet Ali Erbil ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay ‘taciz’ iddialarıyla gündeme geldi. Ronay, Erbil’in kendisini taciz ettiğini belirtip savcılığa başvurdu. Erbil de ‘dekolte giyip beni arıyordu’ ifadesini verdi. 

Ünlü şovmenin iddialarına cevap veren Ronay, ‘Ben onu hiçbir zaman dekolte giyip aramadım. Bilir kişilerin bunu incelenmesini de söyledim. Dekolteli aramadım ki aramış dahi olsam onun beni taciz etmesini meşrulaştırmaz. Kendi kızı benden 3 kat 5 kat dekolte giyiyor. Bu tarz bir şey söylemesi gerçekten çok korkunç.’ ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Mehmet Ali Erbil Ve Nergis Kumbasar Yemekte Buluştu: Ne Varmış Kıyafetlerinde

#ECE RONAY#MEHMET ALİ ERBİL

Çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim!Mehmet Ali Erbil Ve Nergis Kumbasar Yemekte Buluştu: Ne Varmış KıyafetlerindeHürriyet.com.tr

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap