1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Melis Birkan sevgilisi Aras Aydın’ın yeni yaşını kutladı: İyi ki doğmuşsun canım sevgilim

Melis Birkan sevgilisi Aras Aydın’ın yeni yaşını kutladı: İyi ki doğmuşsun canım sevgilim

featured

Melis Birkan (39) sevgilisi Aras Aydın’ın (32) yeni yaşını romantik bir mesajla kutladı. Instagram hesabına birlikte çekilen pozlarını yükleyen oyuncu, fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Hayatımın rengi, ömrümün turuncusu, daima yüzü gülenim, ağlamaktan hiç korkmayanım, enerjisi, neşesi, umudu hiç bitmeyenim, şahane poz verip hep fotoğraf çektirenim, yapmak istedikleri ve tutkusu hiç tükenmeyenim, her spora yeteneklim, her şeyi çalıp söyleyebilen müzisyenim, bir tanecik romantiğim, iyi ki doğmuşsun canım sevgilim… Rengin ve gülüşün hiç bitmesin ve hep dediğin gibi “çok güzel olacak her şey”… (Sonu sürprizli ama bunu yapmam gerekiyordu)

Melis Birkan Sevgilisi Aras Aydın'In Yeni Yaşını Kutladı: İyi Ki Doğmuşsun Canım Sevgilim

Melis Birkan’ın romantik paylaşımı kısa sürece binlerce beğeni aldı. Sevenleri ikiliye mutluluklar diledi.

Melis Birkan Sevgilisi Aras Aydın'In Yeni Yaşını Kutladı: İyi Ki Doğmuşsun Canım Sevgilim

Gözden Kaçmasın

Melis Birkan Sevgilisi Aras Aydın'In Yeni Yaşını Kutladı: İyi Ki Doğmuşsun Canım SevgilimBanu Alkan’ın videosu olay oldu! Kime öpücük gönderdi?

#BANU ALKAN#TEVE2

Melis Birkan Sevgilisi Aras Aydın'In Yeni Yaşını Kutladı: İyi Ki Doğmuşsun Canım SevgilimPınar Altuğ paylaştı yorum Demet Akalın’dan geldi!

#PINAR ALTUĞ#YAĞMUR ATACAN

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap