1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Melis Sütşurup sevgilisi Mustafa Sandal’ın doğum gününü kutladı: Gelecekteki soyadım!

Melis Sütşurup sevgilisi Mustafa Sandal’ın doğum gününü kutladı: Gelecekteki soyadım!

featured

Özel hayatında aradığı mutluluğu yakalayan Mustafa Sandal, bugün 52 yaşına bastı. Melis Sütşurup da sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile kutladı. Sandal ile yer aldığı fotoğrafları slayt yapan Sütşurup romantik doğum günü kutlamasında şu ifadelere yer verdi:

“Belki benden önce birilerinin arabası vardı, belki kızlar çeyizini düzmüş seni bekliyordu, belki de suç sendeydi…

Ama hepsi bizi bugünlere hazırladı Kito’m.

Ben her zaman yanındayım, yüzün gülsün diye, huzurlu ol diye…

İyi ki doğdun gelecekteki SOYADIM”

Melis Sütşurup’un doğum günü mesajı kısa sürede büyük ilgi gördü. Bazı sosyal medya kullanıcıları mesajı abartılı bulurken bazıları da Sütşurup’a destek oldu.

Melis Sütşurup Sevgilisi Mustafa Sandal'In Doğum Gününü Kutladı: Gelecekteki Soyadım!

MUSTAFA’DAN TEŞEKKÜR!

Sevgilisinin romantik paylaşımına Mustafa Sandal kayıtsız kalmadı. Ünlü şarkıcı, Sütşurup’a şu mesajla cevap verdi: “Canım aşkım, sevgilim, en yakın dostum. Bana her an kattığın huzur ve mutluluğun tarifi o aşk dolu gözlerdeki bakışında gizli. Ve asıl ben sana teşekkür ediyorum o gözlerde yansımama olanak tanıdığın için…”

BU YAZ EVLENECEKLER!

Bu yaz evlenecekleri konuşulan çift gazetecilerin ‘iddialar doğru mu’ sorusuna ‘henüz tarih almadıklarını ama hazırlıklara başladık’ cevabını vermişti. 32 yaşındaki Melis Sütşurup’un evlendikten sonra oturacakları evin dekorasyonu için harıl harıl çalıştığı gelen iddialar arasında…

Gözden Kaçmasın

Melis Sütşurup Sevgilisi Mustafa Sandal'In Doğum Gününü Kutladı: Gelecekteki Soyadım!Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup evleniyor… Tarih belli oldu!

#MUSTAFA SANDAL#MELİS ŞÜTŞURUP

Melis Sütşurup Sevgilisi Mustafa Sandal'In Doğum Gününü Kutladı: Gelecekteki Soyadım!‘90’lardaki o gencecik adamdan daha çok çalışıyorum, daha şevkliyim’

#BİZİM ÇOCUKLAR#MUSTAFA SANDAL

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap