1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Melisa Şenolsun: 2022 başladı!

Melisa Şenolsun: 2022 başladı!

featured
Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı, Masumlar Apartmanı dizisine Farah Zeynep Abdullah’ın yerine dahil olan Melisa Şenolsun Instagram paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme geliyor.

Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

Dizide Rüya karakterini canlandıran Melisa Şenolsun yeni yıl pozlarını paylaştı. Büstiyer tercihiyle dikkat çeken Şenolsun’un tarzını hayranları çok beğendi.

Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

AŞK AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

Melisa Şenolsun özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen oyunculardan. Umut Evirgen ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen ve konuşulan oyuncunun adı son günlerde meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile anılmaya başlamıştı.

Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

Melisa Şenolsun, Instagram hesabından yayınladığı hikaye ile aşk iddialarına yanıt vererek “Arkadaşlar panik yok, kalbim boş. Bana da bu açıklamayı yaptırdınız ya” ifadelerini kullanmıştı.

Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Şenolsun, son olarak yıllar önce çekilen fotoğraflarını yayınladı. Instagram’da 1,2 milyon takipçisi olan genç isim, paylaşımına; “Çok uzak olmayan bir geçmiş” notunu düştü.

Melisa Şenolsun: 2022 Başladı!

Doğal güzelliği dikkat çeken 25 yaşındaki Melisa Şenolsun’un paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap