1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Merve Boluğur: Ben kendimi onaylıyorum!

Merve Boluğur: Ben kendimi onaylıyorum!

featured
Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinde objektiflere yansıdı. İddialı makyajı ve saçlarıyla yeni imajı vampirlere benzetilen Boluğur, takip ettiği dünyaca ünlü starların da bu tip makyajlar yaptırdığını söyledi.

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

Boluğur, “Ben böyle farklı makyajları çok seviyorum, kendimde yenilik görmeyi. Yeni yıl makyajı diyebiliriz. Daha bunun yurt dışında örneği var bunun, Lady Gaga ve Rihanna hep böyle yenilik katıyorlar hayatlarına işleriyle bağlantılı olarak. Ben de seviyorum insanların karşısına rengarenk yeni bir Merve olarak çıkmayı.” ifadelerini kullandı.

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

AŞK HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞMAK İSTEMEDİ

Oyuncu bir süredir yeni bir aşka yelken açtığı işletmeci Erkan Şen’in kendisine değer verdiğini, ancak yaşadığı aşkla ilgili fazla konuşmayı sevmediğini anlatıp, şöyle konuştu:

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

“Bana gerçekten çok değer veren bir adam, fazla konuşmayı değil yaşamayı seviyorum. Mutluyum, mutluluğum daim olsun giderek katlanarak artsın. Birincisi bu, ikincisi projelerimle ilintili isteklerim olur inşallah. Hatta oldu diyebiliriz.”

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

Boluğur, ayrıca oyunculuktan elde ettiği tecrübelerini müzik alanına aktarmayı istediği için müzikle ilgilendiğini ve uzun dizi süreleri nedeniyle setlerden uzak durduğunu ise şu sözleriyle dile getirdi:

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

“SENARYOSU BANA AİT”

“Şarkı çalışmam var sözlerini ben yazdım, klibin senaryosu bana ait zaten. Çekimi yurtdışında yapmayı düşünüyoruz, güzel bir heyecan. Müziği çok seviyorum, hem dinlemeyi hem de üretim kısmını…”

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

“Şu an seçim yapmadım fakat klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, senelerin birikim var bende. Müziğe çok heyecan duymaya başladım, içimde böyle bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım.”

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

“Artık icraat kısmına geldim, açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu kabul etmememin sebebi uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi hayatımda kendime değer veren biriyim ve bu hayat bir kere geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim kendi belirlediğim saatlerde çalışmak.”

Merve Boluğur: Ben Kendimi Onaylıyorum!

“KENDİME DESTEK VERİYORUM”

Oyuncu, “Müzik camiası sizi kolay kabullenecek mi?” sorusuna ise “Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve destek veriyorum tabii bu yolda yanımda olacak insanlar var. Gerisi bende, ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de görebilirsiniz” diye iddialı cevap verdi.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap