1. Ana Sayfa
  2. Biyografi

Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
survivor 2021 meryem kasap
0
Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Survivor’un yeni sezon yarışmacıları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Geçtiğimiz sezonlardaki gibi ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki farklı grup şeklinde takımlar belirlendi. Gönüllüler takımında tanımadığımız pek çok yetenekli isim yer alırken, Ünlüler takımında ise İsmail Balaban, Melis Sezer ve Meryem Kasap gibi oldukça başarılı sporcular yer alıyor. Peki bu sezonda yer alan sporcu Meryem Kasap kimdir, nerede doğmuştur ve kaç yaşındadır? Tüm detaylara aşağıda vereceğimiz bilgilerden ulaşabilirsiniz. Keyifli Okumalar!

Survivor 2021 Yarışmacısı Meryem Kasap Kimdir?

Survivor’da geçen sene yarışan genç yarışmacılarından biri olan Meryem Kasap, maalesef geçirdiği rahatsızlık sonucunda yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Ancak yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı genç sporcuya üzülmemesi gerektiğini, seneye tekrardan yarışmaya alınacağı haberini vermişti. Kendisini kısa bir sürede toplayan Meryem Kasap şimdi Survivor 2021 yarışmacılarından birisi olarak yarışacak.

1 Mayıs 1992 tarihinde doğan Kasap, aslen Trabzonludur. 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya geldi. Henüz ilkokul yıllarındayken genç sporcu tiyatro gibi sanatsal etkinliklere katılmıştır. Hem sanatla hem de sporla ilgili olan Kasap, bu şekilde kariyerine aslında bir başlangıç yapmıştır. Spora ise lisede başlamıştır. İlk kez lisenin okul takımında 2 yıl boyunca hentbol oynamıştır. Liseden sonra da kendine farklı bir yön çizerek atletizme yönelmiştir. Atletizme başlangıcı ise yüksek sırıkla başlamıştır. 2 ya da 3 yıl boyunca bu sporla ilgilenen Kasap, daha sonrasında yaşadığı rahatsızlık sonrası atletizme geçmiştir.

Meryem Kasap’ın Resmi Instagram Adresi: @meryem

Meryem Kasap’ın Resmi Youtube Adresi: MeryemKasap

Meryem Kasap, geçtiğimiz yıl 2020 Survivor yarışmasının en iddialı isimlerinden biriydi. Oynadığı maçların çoğunu galibiyetle taçlandırıyordu. Hem hızı hem de parkurdaki atışları çok iyiydi. Bu sene de aynı performansı bekleyen seyirciler merakla TV8 medyadan bir açıklama bekliyor. Survivor 2021 ne zaman başlayacak? Kasap, en başarılı yarışmacılardan birisi olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği okudu. Hem okulunu hem de sporunu aynı anda yürüttüğünü söyleyebiliriz. 

400 metrede yarışmalara katılan Meryem Kasap, Türkiye şampiyonluğunu elde etti. Daha sonrasında da milli takıma seçilerek bir milli sporcu unvanına sahip oldu. Kariyerinin ve başarı hayatının önünü açan bu zaferle birlikte Avrupa, Balkan, Akdeniz ve Miller Kupası Şampiyonası’nda madalyalar kazandı.

Halen spor hayatına devam eden Meryem Kasap, Acun Medya’nın bir yarışmacısı ve ekip üyesi olarak hayatına devam ediyor. Hali hazırda aynı zamanda kişiye özel fitness eğitmenliği de yapıyor.

Meryem Kasap Aldığı Madalyalar

  • Balkan Şampiyonası
  • Akdeniz Şampiyonası
  • Millet Kupası
  • Avrupa Şampiyonası

Meryem Kasap Fotoğrafları

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Yazar Hakkında

Bilgireis.com kurucusu.

Yorum Yap