1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Muazzez Ersoy: Gece atıştırmasına geldim

Muazzez Ersoy: Gece atıştırmasına geldim

featured
Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan Dönerci Serkan Usta adlı mekanda objektiflere takıldı. Çıkışta basın mensuplarını karşısında gören sanatçı, “Çok acıkmıştım, gece atıştırmasına geldim, döneri çok severim” dedi.

Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

“ÖYLE BİR HALİM VAR MI?”

Muhabirlerin “Kimse beni moruk olarak göremeyecek” ifadelerini hatırlatılması üzerine maskesini çıkaran Ersoy, “Durun size bir yüzümü açayım, öyle bir halim var mı?” diyerek, gülümsedi.

Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

A Para’da yayınlanan Sinan Özedincik ve Sonat Bahar’ın sunumuyla ekrana gelen ‘Biz Bize’ isimli programa katılan usta sanatçı Muazzez Ersoy, ilk sahne kıyafetini nasıl aldığını ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapmıştı.

Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

Muazzez Ersoy pandemi dönemde 3-4 kilo aldığını belirtmiş ve günde bir öğün yemek yediğini açıklamıştı. Ersoy, sözlerine şu şekilde devam etmişti: “Uzun yıllar önce uzak doğu sporu yaptım, halter çalışması yaptım. Şimdi artık sporu sahnede koşturarak yapıyorum.”

Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

“KOSTÜM ÜSTÜME YAPIŞIYOR”

“Sahnede o kadar çok efor sarf ediyorum ki, kostüm üstüme yapışıyor. Su içinde kalıyorum gerçekten. Ben rahmetli annemin doğum günümde bana aldığı iki altın bileziği ondan habersiz bozdurarak ilk kostümümü almıştım.”

Muazzez Ersoy: Gece Atıştırmasına Geldim

“O şekilde sahneye çıktım. Önümde benim gibi düşünenler olmadığı için zorluk çektim. Ben de kostümlerimi sahneye yeni çıkacak olan güzel kızlarımıza hediye ediyorum. Doğru ve doğal görünümü koruduğu sürece estetiğe karşı değilim.”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap