1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Müge Anlı canlı yayında vasiyetini açıkladı: Cenazede yaka kartına takılacak fotoğrafıma kadar her şeyi planladım

Müge Anlı canlı yayında vasiyetini açıkladı: Cenazede yaka kartına takılacak fotoğrafıma kadar her şeyi planladım

featured

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın bugünkü programında büyük bir kavuşma yaşandı. 2.5 yıldır küçük kızı Irmak’tan ve eşi Seyhan’dan ayrı olan emekli Albay Mustafa Kaya ailesine kavuştu. Bu kavuşma esnasında ise Müge Anlı’dan beklenmedik bir açıklama geldi.

“BAKIMEVİNDE KALACAĞIM, MEZAR YERİM DE BELLİ”

Mustafa Kaya olayından çok ders aldığını söyleyen Anlı, “Bana bir şey olursa buradan da söylüyorum ben bakımevine gideceğim. Bana da Efe baksın. Oğluşum benim. Herkes bunun vasiyetini şimdiden yapmalı. Benim mezar yerim de belli. Her şeyim planlı olsun istiyorum. Ölünce dağıtılacak şerbetime kadar hepsinin vasiyetini verdim. Yapmazlarsa da onların sorunu. Yaka kartına en çirkin fotoğrafımı koyarlar biliyorum onu da ben verdim” dedi.

Müge Anlı Canlı Yayında Vasiyetini Açıkladı: Cenazede Yaka Kartına Takılacak Fotoğrafıma Kadar Her Şeyi Planladım

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Nureddin Nebati kimdir? Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanı Nureddin Nebati hayatı ve biyografisi!
Yorum Yap

Yorum Yap