1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a karşı hamle! ‘Hakaret edip beni aşağıladı’

Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a karşı hamle! ‘Hakaret edip beni aşağıladı’

featured

BÜLENT Ersoy, “Benzemez Kimse Bize” adlı programdaki partneri Mustafa Keser’in kendisi için “Seni diva değil divan yaparlar, hiçbir halt bildiğin yok senin” şeklinde sözler söylediğini öne sürmüştü. Keser’in bu sözleriyle kendisine hakaret ettiğini ve kişilik haklarına saldırdığını belirten Ersoy, 1 liralık manevi tazminat davası açtı. Sanatçı dava dilekçesinde, iç dünyasında travma yaşadığını ve toplum önünde itibarının sarsıldığını öne sürdü.

Gözden Kaçmasın

Mustafa Keser'Den Bülent Ersoy'A Karşı Hamle! 'Hakaret Edip Beni Aşağıladı'Mustafa Keser ile Bülent Ersoy karşı karşıya!

#BÜLENT ERSOY#MUSTAFA KESER

Mustafa Keser'Den Bülent Ersoy'A Karşı Hamle! 'Hakaret Edip Beni Aşağıladı'Ben Mustafa Abi’den çok daha sabırlı çıktım

#MUSTAFA KESER#BÜLENT ERSOY

KARŞI DAVA AÇTI

Mustafa Keser de bu davaya karşı dava ile yanıt verdi. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne avukatı Kazım Pınarbaşı aracılığıyla başvuran Keser, Bülent Ersoy’un programda kendisine “Kürdo” diye hitap ederek ayrımcılık yaptığını, hakaret ettiğini ve aşağıladığını öne sürdü. Kişilik haklarının zarar gördüğünü belirten Mustafa Keser, Bülent Ersoy’dan 1 lira manevi tazminat istedi.

Mustafa Keser'Den Bülent Ersoy'A Karşı Hamle! 'Hakaret Edip Beni Aşağıladı'

YARGILANDIKLARI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Bülent Ersoy’un yakın arkadaşı Mehmet Yüzüak, 1980’li yıllarda karıştıkları bir kavga nedeniyle mahkemede yargılandıkları kareyi şu notla sosyal medya hesabından paylaştı: “Bir gazetecinin Kuşadası’nda akşam yemeğimizi yerken Diva’mı eliyle taciz etmesi ve benim onu dövmem… Netice ise resimdeki durum. Diva’nın hapse atılması için Ankara’nın da baskısı. Sanki vatanı sattık. Divam Kadınlar Koğuşu Söke’ye, ben Kuşadası’na. Hiç suçumuz yoktu. Gereksiz yere, kötü şekilde yargılandık.”

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Şampiyon adayı
Yorum Yap

Yorum Yap