1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Nilperi Şahinkaya: Evliliğe inancım yok

Nilperi Şahinkaya: Evliliğe inancım yok

featured

Nilperi Şahinkaya’nın açıklamaları şöyle:
– Sevgilimden evlenme teklifi alsam şu an kabul edemem. Evlilik beni korkutuyor. Annem babam dahil iyi bir evlilik modelim olmadı. Herkes boşanıyor. Evliliğe inancım yok. Bir partnerim olsun ömür boyu birlikte yaşayalım. Sanki imza her şeyi bozacakmış gibi geliyor.

“AİLEDEN KAYNAKLI SEVİYORUM”
– Sevgililerimin iyi bir aileden gelmesi önemli, hepsi de öyleydi. Yetişme tarzlarına bakınca aileden kaynaklı sevmiş olduğumu anlıyorum. Terbiye çok mühim.

– Beni en çok zeka tahrik eder. İyi bir sohbet bence iyi bir ön sevişmedir. Karşındaki adam zeki olacak. Zeki espriler yapacak. Öyle şeyler beni tahrik ediyor.

– Karşı cinsin ilk omuzlarına bakarım. Heybet seviyorum. Omuzlar geniş mi diye bakarım. Eller de çok önemli. Omuzla yarışabilir.

Nilperi Şahinkaya: Evliliğe Inancım Yok

“ROMANTİZM İSTİYORUM”
– Bir ara Tinder’da hesap açtım. Çok düzgün, mimar bir beyefendi ile birkaç kere buluştuk. Ama ben biraz tesadüfler silsilesi, romantizm istiyorum. Bir türlü etkilenemedim.

– ‘Yaşamayanlar’ dizisinde Kerem Bürsin ile iki vampir olarak sevişme sahnemiz vardı. Yönetmen ‘Dişlerini göster’ diyor. Bir yandan sevişiyoruz, bir yandan diş. Bir türlü olmadı. Gerginlikten titredim.

– Ben hep yılanı oynuyorum. Oradan ekmeğimi kazanıyorum.

“YÖNETMENLERDEN AZAR İŞİTİYORUM”
– En büyük pişmanlığım sırtımda ve belimdeki iki kocaman dövme. Büyük kısmı siyaha boyalı. Setlerde sorun oluyor, yönetmenlerden hep azar işitirim.

– Bir mekana alınmadığım oluyor. 10 kişiyi geçiriyorsa bana rahatsız edici bir şey söylüyor mesela. Bir enerji mi yayıyorum, ne yapıyorum bilmiyorum. Klein’da hep bunu yaşardım. O bodyguard’lar çok bedduamı aldı.

 

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Hadise ile Mehmet Dinçerler evleniyor
Yorum Yap

Yorum Yap