1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Nisa’yı Gönderecek mi?

Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Nisa’yı Gönderecek mi?

nisa survivordan ayriliyor mu acun nisayi gonderecek mi
Nisa Survivor'dan Ayrılıyor Mu? Acun Nisa'yı Gönderecek Mi?

Survivor tanıtımındaki görüntüler nisa survivor’dan ayrılıyor mu? sorularını akıllara getirdi. Gönüllüler takımının başarılı oyuncusu Nisa, son bir aydır sürekli agresif hareketler sergiliyordu. Geçtiğimiz haftalarda oynanan voleybol maçında oyuna küserek, oynamak istemediğini söylemiş ve Acun Ilıcalı’nın tepkisini çekmişti. Acun Ilıcalı tarafından ciddi bir dille uyarılan Nisa, bu davranışlarına devam etmişti.

Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Nisa’yı Gönderecek mi?

Nisa Survivor’dan Gidecek mi?

Survivor’un dünkü yayınında Nisa’nın ayakkabılarının yırtıldığı ve ödünç olarak Ersin Korkut’un ayakkabılarını giydiği görülmüştü. Nisa oyunu kaybedince Ersin’in ayakkabılarını hızla çıkarıp göle fırlatmıştı. Acun Ilıcalı Nisa’nın bu davranışı için herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Fragmanda Yayınlanan Tepki Nisa’ya mı?

Yarışmanın son fragmanında ise Nisa’nın yine agresif hareketler sergilediği görülüyor. Barış tarafından teselli edilirken yere yığılan Nisa için arkadaşları zaman zaman gel gitler yaşadığı tarzında yorumlarda bulunuyor. Bir süre sonra Acun Ilıcalı özel bir açıklama yapıyor. Nisa’nın ağlamaları üzerine açıklama yapan Ilıcalı, hiç kimseyi Survivör’de zorla tutmuyoruz, isteyen gidebilir diyerek tepki gösteriyor. Merakla beklenen olayın tüm ayrıntıları yayın içinde ortaya çıkacak.

Yorum Yap

Yorum Yap