1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır

Odeabank’ta Hesap Nasıl Açılır?

Odeabank’ta Hesap Nasıl Açılır?

Odeabank, tüm ihtiyaçlara yönelik olarak vadeli, vadesiz, döviz veya altın hesabı hizmeti sunar. Ancak Odeabank hesabı açabilmek için belli başlı birtakım belgelerin tamamlanması gereklidir.

Odebank’ta hesap nasıl açılır? Hakkında birçok soru sorulmaktadır. Çünkü birçok insanın aşina olmadığı bir konudur. Ancak ülkemizde herhangi bir banka hesabı açılmasıyla aynıdır. Bunun için bilinmesi gereken detay, başvuru sürecidir. başvuru sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayarak, Odeabank hesabı açabiliriz. gerekli belge ve şartlar sağlanıldıktan sonra, para yatırma işlemi gibi tüm bankacılık işlemlerini normal bir şekilde yürütebiliriz.

Odeabank Hesap Açmak

Odeabank hesap açmak için belli başlı kurallara uyulması gerekmektedir. Bu belgelerin tamamlanmasıyla birlikte Odebank hesabı açabiliriz.

Odeabank hesap açımı için gerekli şartlar şu şekildedir;

 • Yaş Şartı,
 • Kimlik Belgesi,
 • Kişisel Bilgiler,
 • Hesap Tercihi,

Belirtilen şartların yerine getirilmesiyle birlikte Odeabank hesabı rahatlıkla açabiliriz.

Yaş Şartı

Ülkemizde her bankada olduğu gibi, bu bankada da 18 yaşından büyük olmamız aranılan en büyük şarttır. Eğer ki yaş sınırını karşılayabiliyorsanız gerekli diğer belgeler ile sorunsuz bir şekilde banka hesabınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Eğer 18 yaşından küçükseniz, Bir ebeveyn yardımıyla veya yasal vasi ile şubeden hesabı açtırabilirsiniz.

Odeabank’ta Hesap Nasıl Açılır?
Odeabank’ta Hesap Nasıl Açılır?

Kimlik Belgesi

hesap açma işleminin tamamlanması için bir diğer şart ise, resmi bir kimlik belgenin tanımlanması gerekmektedir. bunlar dilersek kimlik kartı, nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi olabilir. Herhangi birini seçerek şubeye gitmek yeterli olacaktır. Ayrıca ortak bir hesap açmayı tercih ederseniz, diğer kişi içinde kimlik belgesi götürülmesi bir şarttır.

Kişisel Bilgiler

hesap açabilmek için yerleşim yeri adresini ve iletişim numarası olması zorunludur. Yerleşim yerini gösterebilmek için yeni tarihli olan bir fatura veya banka ekstresi gösterebilirsiniz. İletişim numarası içinde sabit numara veya normal kullandığınız mobil hattınızı verebilirsiniz. Mobil numarayı, Internet şubesi, mobil şube veya SMS bankacılığı hizmetleri için kullanabilirsiniz.

Hesap Tercihi

odaya bank üzerinden ihtiyacınız dahilinde vadeli mevduat veya altın hesabı gibi banka hesap türlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Yapılması gerekenleri müşteri temsilcisinden tedarik edebilir ve hesap açma işlemini kolaylaştırabilirsiniz.

Hesap Etkinleştirme

Gerekli belge ve şartları sağladıktan sonra sözleşmeleri imzalıyoruz. Ardından banka hesabınız tamamen açılmış olacaktır. Hesap kartınızı etkin hale getirmenizle birlikte en geç 7 ile 10 iş günü içerisinde adresinize kartınız gelecektir. İşte Odeabank hesap açma işlemi bu kadar basit!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir