1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ödül vermek için sahneye çıkan Ahu Yağtu, yere kapaklandı

Ödül vermek için sahneye çıkan Ahu Yağtu, yere kapaklandı

featured

GQ Türkiye’nin her yıl düzenlenen Men Of The Year ödül töreni başarılı sunucu ve oyuncu Fadik Sevin Atasoy‘un sunumuyla gerçekleştirildi. Ünlü isimlerin şıklık yarışına girdiği törende ödül veren Ahu Yağtu, talihsiz bir kaza yaşadı.

SAHNEDE YERE KAPAKLANDI

Kardeşlerim dizisinde Suzan karakterini canlandıran ünlü oyuncu, GQ Men Of The Year 2021 Ödül Töreni’ne kırmızı rugan elbisesiyle katıldı. Yağtu ödül vermek için sahneye çıktığı sırada, merdivende ayağı takılınca yere düştü. Yağtu’nun yardımına ise Kardeşlerim dizisindeki rol arkadaşı Fadik Sevin Atasoy yetişti.

Ödül Vermek Için Sahneye Çıkan Ahu Yağtu, Yere Kapaklandı

“JENNIFER LAWRENCE BÖYLE GİRİŞ YAPMIŞTI”

Yağtu’nun ayağa kalkmasına yardım eden Atasoy “Jennifer Lawrence da Oscar’da böyle bir giriş yapmıştı. Bize tekrar o anıyı canlandırdığın için teşekkür ederiz” dedi. Ahu Yağtu ise “Hiç önemli değil, biz bizeyiz çünkü bu akşam” ifadeleriyle yanıt verdi.

Ödül Vermek Için Sahneye Çıkan Ahu Yağtu, Yere KapaklandıJennifer Lawrence

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Havva Öztel'den açıklama... Aleyna Tilki - Uzi aşkını veto mu etti?
Yorum Yap

Yorum Yap