1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oğulcan Engin: Küstüm size!

Oğulcan Engin: Küstüm size!

featured
Oğulcan Engin: Küstüm Size!

Nikah masasına oturması beklenen Oğulcan Engin (31) ile Ezgi Eyüboğlu (33), iki yıllık ilişkilerini birkaç ay önce sürpriz bir kararla bitirmişti. Yalnızlığı kısa süren Engin, son olarak gönlünü oyuncu Miray Daner’e (22) kaptırmıştı.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

İLK KEZ EL ELE

Aşkları dolu dizgin devam eden çift, geçtiğimiz haftalarda Bebek Hotel’den çıkarken ilk kez el ele objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncu, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel gidiyor” yanıtını vermişti.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

Hızlı adımlarla araca binmeye çalışan 31 yaşındaki işletmeci Oğulcan Engin ise kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına; “Sonra konuşuruz” demişti.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

KURAL BOZDU

İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan ikili, geçtiğimiz günlerde kural bozmuştu. Bir mekanda birlikte vakit geçiren aşıklar, objektiflere poz vermişti. Daner, sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı 1,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından gözler önüne sermişti.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

Ünlü oyuncunun gönderisine kalp emojisi eklemesi ve sevgilisini etiketlemesi dikkatlerden kaçmazken, ikilinin bir hayli keyifli olduğu da görülmüştü.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

CİHANGİR’DE GÖRÜNTÜLENDİLER

Çiçeği burnunda çift, son olarak Engin’in sahibi olduğu, Cihangir’de yer alan Emily’s Garden adlı mekandan çıkarken kameralara yansıdı. Karşılarında basın mensuplarını gören ikili, hızlıca araçlarına yöneldi.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

Muhabirlerin, “İlişkiniz nasıl gidiyor? Neden cevap vermiyorsunuz bize?” soruları üzerine Seda Sayan ile Sinan Engin’in oğulları Oğulcan Engin, gülerek “Küstüm size” dedikten sonra aracına bindi.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

“KONUŞMA YASAĞIM VAR!”

Öte yandan daha önce şarkıcı Seda Sayan’a, “Oğulcan Bey, oyuncu Miray Daner ile yeni bir aşka yelken açtı. Bir anne olarak siz neler söylemek istersiniz?” sorusu yöneltilmişti.

Oğulcan Engin: Küstüm Size!

Seda Sayan ise muhabirlere “Benim konuşma yasağım var, bu konuda konuşamıyorum. Yasağım kalkmadı. Oğulcan’a sorun” şeklinde konuşmuştu.

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap