1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Omen of Sorrow Sistem Gereksinimleri

Omen of Sorrow Sistem Gereksinimleri

featured

Omen of Sorrow

Omen Of Sorrow Sistem Gereksinimleri

Omen of Sorrow Şili, Santiago merkezli bir şirket olan AOne Games tarafından geliştirilen bir dövüş görüntü oyunudur. Oyun 6 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4’te çıkmıştır. Haziran 2019’da da PC için yayınlanmıştır.

Omen of Sorrow, iki dövüşçünün çeşitli hücumları ve özel yeteneklerini kullandığı Street Fighter V, Mortal Kombat XL yahut King of Fighters XIV üzere başka oyunlara benzeyen 2 boyutlu 3D dövüş oyunudur. Bu oyunda eşsiz mekanik, oyuncunun farklı tıpta taarruzlar kullanmasını sağlayan “Fortune” ve “Sigil” üzere çeşitli göstergelerden oluşur. Fortune göstergesi, gayrette oyuncu hareketine bağlı olarak üst ve aşağı sallanan bir sayaçtır: agresif hareketler ve ileriye hakikat hareket etme, üst savunma yaparken, çok savunmada olma yahut çok fazla vurulma durumunun düşmesini sağlamak üzere. Gösterge üçe bölünmüştür. Ölçer dolduğunda, kullanıcı karakterin olağan ve özel atakları özgür biçimli bir halde iptal etme yeteneğini kazandığı ve olağanda kullanılamayan özel kombinasyonlara müsaade verdiği “Blessed” modunu aktifleştirebilir. Fortune gösterges büsbütün tükenebilir, bu durumda maviye döner. Oyuncu “Doomed” durumuna düşmüş olur. Bu tıp bir savaş tasarımı hakikaten agresif oynamayı ödüllendirir.

Oyun, lobiler ve ilgili özelliklerle birlikte GGPO Rollback Netcode’un uygulanmasını da içeren lokal ve çevrimiçi çok oyunculu oyunları desteklemektedir. Tek oyuncu içeriği açısından oyun, Arcade ve Survival modlarıyla birlikte tam bir Öykü moduna sahiptir.

Omen of Sorrow Sistem İhtiyaçları

Asgarî Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
 – İşlemci: Intel Core i5
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960

Önerilen Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
 – İşlemci: Intel Core i5
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060

Yorum Yap

Yorum Yap