1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Ömer Erdoğan: İki tane verilmeyen yüzde 100 penaltımız var

Ömer Erdoğan: İki tane verilmeyen yüzde 100 penaltımız var

featured

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, 2-0 yenildikleri Trabzonspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Oyunda çok geriye gömüldüklerini kaydeden Ömer Erdoğan, “Bizim oyun planımızda bir 15-20 dakika oyunun kontrolünü tutup ondan sonra geçiş oyununu iyi oynamaktı. Galiba yanlış anlattım oyuncularıma veya yanlış anladı oyuncularım. Çok geriye gömüldük. İlk yarı bizim için bu seneki kötü oyunlardan bir tanesiydi. Oyunun ilk dakikalarında Burak’ın da sakatlanması sağ bekte sıkıntı yarattı. Bir de bu 3 yerli oynatma mecburiyetinden fazla da seçeneğimiz yoktu açıkçası.” diye konuştu.

VAR TEPKİSİ 

Verilmeyen iki penaltılarının olduğunu belirten Erdoğan, “Teknik direktörlüğe başlarken hakemlerle ilgili açıklama yapmayacağım demiştim ama maalesef böyle gerektiriyorlar. İki tane verilmeyen yüzde 100 penaltımız var. Maalesef VAR’dan verilmedi. VAR’ı da anlamak gerçekten… Neye göre değerlendiriyorlar anlamıyorum.” dedi.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap