1. Anasayfa
 2. Kadın

Önerilen Saç Modelleri

Önerilen Saç Modelleri
0

Kadınlar saç şekillerine çok fazla önem verirken önerilen bırakmayı sevenler için farklı önerilen saç modelleri mevcuttur. Böylelikle birbirinden güzel önerilen saç modelleri ile gününüzü daha bakımlı şekilde geçirebilirsiniz. Salık saçlar ile yapabileceğiniz modelleri nelerdir diyorsanız gelin en güzel modellerinde neler olduğuna bir göz atalım.

https://www.youtube.com/watch?v=RG_K2I0IetY

Önerilen Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saçları önerilen bırakarak oldukça havalı bir görünüm yaratabilirsiniz. Maşa ile keskin bukleler yaptığınız saçlarınızı önerilen şekilde bıraktığınızda oldukça güzel görünebilirsiniz. Ayrıca daha cool ve havalı bir görünüm sergilemek için tarak ve sprey yardımı ile saçlarınızı dağıtabilirsiniz. Böylelikle kabarık kıvırcık salık saçlar ile adeta göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Üstelik ister günlük yaşamda isterseniz de özel davetlerde bu modeli tercih ederek oldukça güzel şekilde görünmeye başlayabilirsiniz. önerilen kıvırcık saç modelleri klasik, spor, abiye ve benzeri pek çok kıyafetlerle kolayca kombinlenebilir.

Dolgun Bukleler İle Önerilen Saç

Dolgun bukleler hem daha genç hem de daha güzel şekilde görünmenizi sağlayacak. Üstelik pratik bir şekilde hazırlayacağınız dolgun saçlarınıza şekil vermek zorunda kalmadan önerilen bırakarak harika şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Dolgun bukleli önerilen saç modeli yapmak isteyenler şu yola başvurmalıdır:

*Dolgun bukleli önerilen bir saç için ilk olarak kalın bir maşanız olması gerekir.

*Saç tutamı kalın olacak şekilde alıp maşanıza geçirin. Kalıcı olması için sprey sıkabilirsiniz

*Birkaç saniye kadar tuttuktan sonra maşadan çıkartın.

Bu adımları yaptıktan sonra oldukça pratik bir şekilde dolgun bukleli bir önerilen saçlara kolayca kavuşma şansına sahip olursunuz.

Saç Modelleri
Saç Modelleri

Önerilen Retro Saç Modeli

Son dönemde adeta kadınlar tarafından bir moda akınına geçen retro saç modellerini de tercih edebilirsiniz. Retro saç şekliyle önerilen bir saçlarınız olmasını sağlayarak göz kamaştırıcı bir güzelliğe bürünebilirsiniz.  önerilen retro saç modeli tercih ederken biraz hava katması için saçın uç kısmını hafif dalgalandırabilirsiniz. Böylelikle hem doğal hem oldukça güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Önerilen Salaş Örgülerle Saç Modeli

Saçlarınız hem önerilen hem örgülü şekilde olsun istiyorsanız bu model tam size göre. Salaş örgülerle önerilen saç modeli ile artık daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Görsel açıdan bakıldığı zaman son derece iddialı şekilde görünebilirsiniz. Saçınız açık kalsa bile üst bölgesini salaş şekilde örgü örerek bırakabilirsiniz. Böylelikle önerilen saçlarınıza bir bakıma ahenk kazandırmış olursunuz. Son derece göze hoş gelecek olan bu modeli, günlük yaşamda sık sık kullanabilirsiniz.

Minik Yarım At Kuyruğu Modeli

Atkuyruğunu saçınızı komple toplayarak yapmanıza gerek yok. Saçlarınız önerilen olsa bile minik yarım atkuyruğu yaparak oldukça güzel şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Her yaş grubunun bakıldığı zaman son dönemde sık sık başvurduğu modellerden biri olmayı başarıyor. Eğer ki saçlarınızı sade şekilde bırakmak istemiyor ve bir hareketlilik kazanmasını istiyorsanız o zaman yapmanız gereken minik yarım at kuyruğu modeli tercih etmeniz olacak.

Tepede Dalgalı Yarım At Kuyruk Modeli

önerilen saçlarınıza farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız o zaman tepede dalgalı yarım at kuyruğu modelini deneyebilirsiniz. Son derece pratik bir model olduğundan dolayı istediğiniz zaman rahatlıkla deneyebilirsiniz. Bu modeli yaparken saçınızı yarıdan bölerek üst kısmı toplamalısınız. Üst tarafı toplu olan saçınıza hafif dalga şekilleri vermelisiniz.

Önerilen Düz Saç Modeli

Fönlü saçlarınızı önerilen şekilde bırakarak harika görünebilirsiniz.  Ekstra bir şey yapmak istemeyenlerin başvuracağı en güzel yollardan biri saçlarına fön çekerek düz yapıp salık bırakmasıdır.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir