1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oya Başar gözünden ameliyat oldu!

Oya Başar gözünden ameliyat oldu!

featured
Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

Oya Başar gözünden operasyon geçirdi. Ameliyat masasına yatan 65 yaşındaki Başar, Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşıp, “Yarın gözümü güzelliklere, iyiliklere açmak istiyorum” notunu düştü.

Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

Oya Başar’ın son halini gören sevenlerinden destek mesajları geldi. Çok sayıda ünlü isim de “Geçmiş olsun” mesajıyla Başar’a iyi dileklerde bulundu.

Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

“LEVENT KIRCA ODAYA GİRDİĞİNDE BENİ TANIMADI”

Oya Başar, geçtiğimiz ay tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuştu. 2015’te vefat eden Levent Kırca ile iki kez evlenip boşanan (1985-2000, 2001-2005) sanatçı, meme kanseri olduğu döneme dair konuşmuştu.

Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

Programda zaman zaman duygusal anlar yaşayan 65 yaşındaki oyuncu, 19 yıl birliktelik yaşadığı eski eşi hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:
“Ameliyat olduğumda Levent hastaneye geldi, odaya girdi…”

Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

“O zaman saçlarım da yok, ameliyattan yeni çıkmışım. Artık suratım da ne vaziyeteyse… Levent odaya girdi, sonra kapıyı kapatıp odadan dışarı çıktı!”

Oya Başar Gözünden Ameliyat Oldu!

“Demiş ki ‘Oya Başar’ın odasını arıyorum’, ‘burası’ demişler. İçeri girdi, şaşkın gözlerle yanıma geldi. Elimi tuttu ‘iyi misin, iyi misin?’ dedi. ‘İyiyim’ cevabını verince odadan çıktı. Dayanamadı!”

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Modellik yaptı
Yorum Yap

Yorum Yap