1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Öykü Karayel koronavirüse yakalandı

Öykü Karayel koronavirüse yakalandı

featured

Star Tv’de izleyicilerle buluşan “Kaderimin Oyunu” dizisinde Asiye karakterini canlandıran Öykü Karayel’den kötü haber geldi. Dizide gösterdiği başarılı performansın yanı sıra güzelliğiyle de beğeni toplayan Öykü Karayel koronavirüse yakalandı.

Koronavirüsü hafif atlatan Öykü Karayel’in önümüzdeki günlerde karantina döneminin sona ereceği öğrenildi. Öykü Karayel, geçtiğimiz haftalarda bir ödül törenine katılmış yaptığı konuşmayla eşini duygulandırmıştı.

Gecede Öykü Karayel ‘Yılın Kadını’ seçildi. Ünlü oyuncu, ödülünü almak için çıktığı sahnede eşi Can Bonoma’ya teşekkür etti. Karayel “Ben çok stresli bir insanımdır. Benim bütün stresimi, kahrımı çeken ve göğsünde yumuşatan sevgili eşime çok teşekkür ederim” dedi.

Öykü Karayel Koronavirüse Yakalandı

Öykü Karayel’in sözleri Can Bonomo’yu duygulandırdı. Bonomo, gözyaşlarına hakim olamadı. 

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap