1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oyuncu Ayşe Tolga’nın çalışanı tarafından 1 milyon TL’lik mücevherleri çalındı

Oyuncu Ayşe Tolga’nın çalışanı tarafından 1 milyon TL’lik mücevherleri çalındı

featured

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Ayşe Tolga, yaklaşık iki yıldır evindeki temizlik işlerine yardım etmesi için H.T. ile çalışıyor. Çalışanı bir komşusuna tavsiye eden Tolga, H.T.’nin gittiği evde hırsızlık yaptığı iddiası üzerine kasasına bakınca binlerce liralık mücevherlerinin olmadığını fark etti.

1 MİLYON LİRAYA YAKIN KAYBI VAR

Sabah’ta yer alan habere göre, komşusunun kendisini arayarak evde yapılan temizlik sonrası mücevherlerinin kaybolduğunu söyleyince şüphelenen oyuncu, eşyalarını incelemeye başladı. Yatak odasındaki kasanın açıldığını fark eden oyuncu, lüks marka saatlerinin, pırlanta yüzüklerinin, kolyelerinin ve bir miktar parasının olmadığını fark etti. 1 milyon liraya yakın kaybının olduğunu anlayan oyuncu, soluğu savcılıkta aldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ünlü oyuncu, polis merkezine başvurup bir milyon lira değerindeki mücevherlerinin ve parasının çalındığını söyleyerek temizlikçiden şikayetçi oldu. Savcılık soruşturma başlattı.

Oyuncu Ayşe Tolga'Nın Çalışanı Tarafından 1 Milyon Tl'Lik Mücevherleri Çalındı

Oyuncu Ayşe Tolga'Nın Çalışanı Tarafından 1 Milyon Tl'Lik Mücevherleri Çalındı

Diğer / Ecem Altan – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap