1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oyuncu Bahar Şahin, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Oyuncu Bahar Şahin, ikinci kez koronavirüse yakalandı

featured

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hızla yayılmaya devam ediyor. Başrol oyuncularının koronavirüse yakalanmasının ardından Yargı, Kanunsuz Topraklar, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ve Bergen gibi projelerin çekimleri durduruldu. Camdaki Kız’da oynayan Enis Arıkan da ikinci kez koronaya yakalandı. Arıkan’ın ardından bir kötü haber de Bahar Şahin’den geldi.

İKİNCİ KEZ YAKALANDI

Bahar Şahin, 13 ay sonra yeniden koronavirüse yakalandı. Geçtiğimiz sene kasım ayında virüse yakalanan ünlü oyuncu, haberi sosyal medya hesaplarında duyurdu. Geçtiğimiz sene koronavirüse yakalanınca ‘İyi Aile Babası’ dizisinden ayrılmak zorunda kalan oyuncu, hastanelik oldu. Şahin, belirti yüzünden gittiği hastanede, oksijen maskeli bir fotoğrafını paylaşarak “Nur topu gibi Covid olabilir dendi” notunu düştü. Güzel oyuncu, saatler sonra pozitif çıkan test sonucunu yayınladı.

Oyuncu Bahar Şahin, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

Oyuncu Bahar Şahin, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

Oyuncu Bahar Şahin, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

Snob Magazin – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap