1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oyuncu Hazal Kaya, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Oyuncu Hazal Kaya, ikinci kez koronavirüse yakalandı

featured

Tedbir amaçlı koronavirüs testi yaptıran Selin Şekerci önce negatif sonra pozitif çıktı. Şekerci’nin kendisini evinde karantinaya almasının ardından yakın arkadaşı Hazal Kaya da test yaptırdı. Tüm testleri negatif çıkan Kaya’nın son yaptırdığı testi pozitif çıktı.

“HAZAL 7 KERE TEST YAPTIRDI”

Hazal Kaya’nın panik yapmasını Instagram hesabından yayınladığı video ile tiye alan Selin Şekerci, “Hazal Kaya’ya Korona şoku! diye yapılmış Haber. Hazal panik bir arkadaşımızdır. Bu mevzu olduğundan beri, yaklaşık 7 kere falan test oldu. Hepsini yaptırdı. PCR’ını, Rapid’ini, Influenza’sını… Her şey negatif. Merak etmeyin, o da öyle biri ne yapalım” dedi.

Oyuncu Hazal Kaya, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

“EVDEKİ HERKES POZİTİF”

“İyi ki panik biriyim” diyerek Selin Şekerci’ye cevap veren Hazal Kaya, son yaptırdığı testinin pozitif çıktığını söyledi. Oyuncu, açıklamasında “Herkese merhaba Az önce temaslı sayılan, bir negatif bir pozitif çıkan ne idüğü belirsiz arkadaşımız Selin Şekerci bir takım açıklamalar yapmış benim ne kadar panik biri olduğuma dair. İyi ki öyleyim. Bugün itibarıyla pozitifim. Evdeki herkes pozitif. Ali hariç. Çok şükür bir tek o negatif. Umarım şimdilik değildir. Geçmiş olsun hepimize” şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz sene de koronavirüse yakalanmıştı.

Oyuncu Hazal Kaya, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

TARİHİ GEÇEN AŞILARA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Geçtiğimiz ay aşı yaptırmak için hastaneye giden Hazal Kaya, kendisine tarihi geçmiş bir aşının yapılacağını görünce sinirlenmişti. Sosyal medya hesabından konuya isyan eden Kaya, “Sosyal medya takip etmenin faydaları 11 Aralık’ta tarihi dolmuş aşı olacaktık şişeyi görmek istemesem. Yapılan açıklama da ‘Tarihi geçtikten sonra 9 ay daha kullanılabiliyor aşılar’. Sağlık Bakanlığı’nın bu yönde bir yazısı varmış. Aşının üzerinde neden son kullanma tarihi var o zaman” dedi.

Oyuncu Hazal Kaya, Ikinci Kez Koronavirüse Yakalandı

Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap