1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Oyuncu Serkay Tütüncü, Burcu Özberk ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Oyuncu Serkay Tütüncü, Burcu Özberk ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

featured

Oyuncu Serkay Tütüncü, geçtiğimiz akşam Cihangir’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden yakışıklı oyuncu, yarı çıplak fotoğrafını paylaşıp hemen silmesi ve Burcu Özberk‘le çıkan aşk iddiasına da açıklık getirdi.

OTURDUĞU SEMTİ DEĞİŞTİRDİ

6 senedir Cihangir’de oturan oyuncu, Moda’ya taşındığını söyleyerek “6-7 senedir Cihangir’de oturuyordum. Artık Moda’ya taşındım. Cihangir’in kaosundan yoruldum, burası çok kalabalık o yüzden Moda’ya taşındım.” dedi.

Oyuncu Serkay Tütüncü, Burcu Özberk Ile Aşk Yaşadığı Iddiasını Yalanladı

“FOTOĞRAFIMI ABARTILI BULDUĞUM İÇİN SİLDİM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yarı çıplak pozunu paylaşan Tütüncü, o fotoğrafı neden kaldırdığını açıkladı. Ünlü oyuncu, “Arkadaşlarım beğendi ama sonra abartılı olduğunu fark ettim. Çıplak değildim. Dediğim gibi, abartılı bulduğum için sildim” şeklinde konuştu.

Oyuncu Serkay Tütüncü, Burcu Özberk Ile Aşk Yaşadığı Iddiasını Yalanladı

“BURCU İLE ÇOK YAKIN ARKADAŞIZ”

Geçtiğimiz haftalarda bir partide meslektaşı Burcu Özberk ile yakınlaşmasına da değinen Serkay Tütüncü, “Bu soruyu iyi ki sordunuz. Burcu ile çok yakınız ama sadece arkadaşız. Ortak arkadaşlarımızla bir partide eğlendik” diyerek aşk iddiasını yalanladı.

Oyuncu Serkay Tütüncü, Burcu Özberk Ile Aşk Yaşadığı Iddiasını Yalanladı

“ZEKİ KADINLARDAN HOŞLANIYORUM”

Serkay Tütüncü, ‘Kadınlarda neye bakarsınız?’ sorusuna, “Şu anki kafamla kesinlikle zeka derim. Belki 6-7 yıl önce sorsanız bu soruyu ‘Küçük bir burnu olsun, saçları şöyle olsun’ diyebilirdim. Artık bunların gerçekten hiçbir öneminin olmadığını düşünüyorum. Çok güzel kadınlar görüyor, tanıyorsunuz ama beş dakika bile aynı ortamda duramayabiliyor, irite olabiliyorsunuz. O yüzden artık kesinlikle zeki kadın! Ne deniyordu ona sapyoseksüel mi?” cevabını verdi.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

İçeriği Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu içerik Haberler.com internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap