1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Özge Törer: Oyunculuk peşimi bırakmıyor

Özge Törer: Oyunculuk peşimi bırakmıyor

featured

Özge Törer, Bozdağ Film Youtube kanalı için ilk bölümden bu yana rol aldığı ‘Kuruluş Osman’ dizisinin hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

“MESLEK OLARAK BAKMIYORDUM”
Oyunculuk hikayesinin ortaokulda başladığını ve zamanla hobi olarak değerlendirdiğini ifade eden Törer, “Lise sonuna kadar tiyatro oyunları yaptım, eğitimler aldım. Çünkü kendimi çok iyi hissettiriyordu ama asla meslek olarak bakmıyordum. Sonra üniversite sınavları geldi çattı ve kendime ‘Ne olacaksın sen?’ diye sordum. ‘Madem oyunculuğu seviyorum, oyuncu olmak istiyorum’ dedim. İlk girdiğim sınavda okulu kazandım. Ondan sonra özgüven de geldi. O gün bugündür peşini bırakmıyorum. Hâlâ ‘oldum ‘demiyorum” ifadelerini kullandı.

23 yaşındaki oyuncu, dizi setinde en iyi anlaştığı arkadaşlarının Yıldız Çağrı Atiksoy ve Didem Balçın olduğunu söyledi.

Özge Törer: Oyunculuk Peşimi Bırakmıyor

İçeriği Kaynağından oku: Milliyet

Not : Bu içerik Milliyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap