1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Özkan Uğur Kimdir? Özkan Uğur Kansere mi Yakalandı? Özkan Uğur Hangi Kanser Türüne Yakalandı?

Özkan Uğur Kimdir? Özkan Uğur Kansere mi Yakalandı? Özkan Uğur Hangi Kanser Türüne Yakalandı?

ozkan ugur kimdir ozkan ugur kansere mi yakalandi
Özkan Uğur Kimdir? Özkan Uğur Kansere Mi Yakalandı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Gülhane Parkı’nda bir konser veren Mfö grubunun açıklamaları sonrasında insanlar tarafından Özkan Uğur kimdir? merak edilmeye başlandı. Çünkü grubun diğer üyeleri Mazhar Alanson ve Fuat Güner grubun kalan üyesi Özkan Uğur’un neden konsere katılmadığı sorularına cevap verdi. Grup üyeleri sevilen sanatçı Özkan Uğur’un kanser tedavisi gördüğü ve bu sebeple de doktorunun konsere izin vermediğini açıkladı. Grubun solistlerinden olan Özkan Uğur 1953 yılında dünyaya geldi. Müzik kariyerine 1971 yılında Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in grubuyla başlamıştır ve o tarihten beridir de onlarla birlikte çalıştı. Bu sebeple sevenleri tarafından grubun konserinde olmaması dikkat çekti.

Özkan Uğur Kimdir? Özkan Uğur Kansere mi Yakalandı? Özkan Uğur Hangi Kanser Türüne Yakalandı?

Özkan Uğur Kansere Mi Yakalandı?

Özkan Uğur’un kansere yeniden yakalandığı haberi grup arkadaşları tarafından verildi. Kanser tedavisi gören sanatçının doktorların izin vermemesi üzerine yapılan konsere katılamadığı öğrenildi. Sevilen sanatçı kanseri bir kez yenmeyi başarmıştı. Bu seferde yenerek sevenlerinin arasına dönmesi isteniyor.

Özkan Uğur Hangi Kanser Türüne Yakalandı?

Mfö grubunun üyesi olan Özkan Uğur ilk olarak 2013 yılında lenfoma kanserine yakalanmış ve gördüğü tedavi sonrasında kanseri yenmeyi başarmıştı. Aradan geçen 7 yıl sonunda sanatçının lenfoma kanserine tekrar yakalandığı ve hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum Yap