Teknoloji İle Daha Hızlı Ve Doğru Bilgiye Ulaşma Yöntemi

Teknoloji İle Daha Hızlı Ve Doğru Bilgiye Ulaşma Yöntemi
 

Bugün teknolojinin en büyük hizmetleri arasında sistem yöneticileri tarafından kişisel verilerin en hızlı ve doğru bir uygulama üzerinden kolay ulaşımı ile mümkün kılmışlardır. Bu uygulama üzerinden kullanıcıların, kendi adlarına her türlü süreci hızlı, doğru ve kişisel verilerin gizliliği ilkesi güvenli şekilde hizmet alması sağlanmaktadır.

Güvenli ve yüksek koruma düzeyi içerisinde sistemden borç sorgulama, başvurular, teknoloji ödeme alt yapıları, yapılandırmalar ve yasal süreçlerini tek bir sistem üzerinden takibine imkan veren bir üst düzey program ve yazılımla hizmet verilmektedir. Borç sorgulama, ödeme ve yasal süreçlerini en hızlı ve en yetkili kurumların veri tabanında başarılı şekilde verimli ve kaliteli hizmet ile ulaşmasına imkan vermektedir.

İlk Şifre ve Değiştirme İşlemleri

Hizmet ağı içerisinde, kullanıcıların en yetkili makamlarının veri tabanı, sistem sorgulamaları, ödeme yöntemleri ve teknolojileri, yasal süreçlerini takibi ve doğrulama sistemleri, özel veya devlet kurumlarına bilgi ve belge sistem üzerinden alınmasına kadar birçok işlemi yapmasına mümkün kılmaktadır.

Sistem üzerinden ilk işlem için şifre bilgisi alınması gerekmektedir. İlk şifre sonrasında sistem üzerinden şifre değişikliği mesaj veya e-mail ile yapabilme imkanı vermektedir. Şifre değişikliği sistem üzerinden belirli dönemlerde aktif hale getirmesi gerekir.

Bilgi Reis İle Her Türlü Sorgulama Ekranı

bilgireis ile kullanıcılar, web sayfası üzerinden bütün sorgulama ekranı ve işlemlerini doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde tek bir işlem ile yapabilme imkanına sahiptir. bilgireis, kurumların bütün veri tabanı ve veri işletim sistemi ile entegreli olarak başarılı şekilde çalışmaktadır.

Bu entegre sistemi ile kullanıcılarına kurumun veri tabanında ki en verimli ve doğru bilgiyi karşısına çıkarmaktadır. bilgireis entegre sistemine özel ve devlet tabanlı bütün yetkili birimlerini yüksek güvenlik düzeyi ile başarılı şekilde kullanıcılarına kişisel verileri, borç sorgulama ekranları, yasal süreçlere dair ekranları, başvuru ve takip ekranlarına kadar her türlü işlem yapabilme imkanı hizmet kanalı ile vermektedir.

Edevlet İle Zamanı Daha Verimli Kullanılması

Edevlet, kullanıcıların kendi kişisel verilerinin hızlı, kolay ve tek bir şifre ile yönetimi, takibi ve yasal süreçlerden, başvuru işlemleri kurumlara gitmeden internet üzerinden yerine getirebilmesine imkan veren, bir teknolojik devrim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Edevlet ile kullanıcıların özel ve devletin bütün kurumlarında tek bir işlem ile hızlı ve güvenli yönlendirmelerle ulaşmasına izin vermektedir. Bu teknolojik devrim edevlet ile artık kullanıcıların her türlü özel ve devlet kuruluşun da işlem niteliğine göre başvuru, sorgulama, ödeme, bilgi ve belge almasına imkan tanımaktadır.

Edevlet ekranın da kullanıcıların, sistem tarafından doğrulama ve kontrol mekanizması için özel bilgi olarak; kullanıcı şifresi ve Kimlik numarasını istemektedir. Bilgi paylaşımı sırasında güvenlik sorgulamaları ve onaylanması hususunda iletişim bilgileri olarak mesaj veya e-mail portalı üzerinden doğrulama sistemini kullanılmaktadır. Kişisel bilgi ve verilerin edevlet sistemi üzerinden doğru şekilde yazılması gerekmektedir.

Kullanıcıların Portal İle İlgili Soruları ve  İşlemleri

Sorgulama işlemleri nasıl yapılır konusunda sistem kullanıcıları, edevlet üzerinden yönlendirmeler ile isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmesini sağlamaktadır. Edevlet üzerinden sorgulama ekranlarında borç ve ödeme işlemleri nasıl yapılır;
-Kullanıcıların edevlet üzerinden sistemin uygulamasına giriş yapması gerekir.
- Daha sonra kendi şifre ve kimlik bilgileri girilmesi gerekir.
- Sorgulama işlemleri arasında borç sorgulama hangi kurum tarafından gerçekleşmiş ise; o kurumun edevlet üzerinden kurumsal adresinin ad sıralamasına veya adını yazarak giriş yapılması gerekir.
- Kurumun adresi üzerinden kimlik bilgilerine göre borç dökümü eğer var ise; sistem otomatik olarak veri halinde sunmaktadır.

Kullanıcıların sistem içerisinde ki her yönlendirme ve teknolojik bir devrim olan edevlet portalının kullanımına yönelik soruları karşısında;
- edevlet şifre değiştirme nasıl yapılır?
- edevlet üzerinden borç dökümü nasıl alınır?
- edevlette fatura nakil veya başvuru işlemleri nasıl yapılır?
- edevlet üzerinden bilgi, belge ve doküman nasıl alınır? gibi birçok soruyu sistem yöneticileri tarafından cevaplamasını istemektedir.

Sorgulama Ekranları ve İşlemleri

bilgireis web sayfası üzerinden, kişilerin edevlet  portalında ki her türlü sorgulama ekranına dair sorularına en doğru cevabı bulabilmektedir. Borç sorgulama ve ödeme ekranları konusunda maliye, vergi daireleri sistemleri ile entegreli ve yüksek güvenlik koruma programları üzerinden başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Borç sorgulama ekranları içerisinde vergi daireleri, sosyal güvenlik kurumları, özel kurumlar ile hızlı ve doğru entegre sistemi ile kullanıcıların anlık döküm ve ödeme kanallarını, güvenlik düzeyinde gerçekleştirmesine imkan vermektedir.

Özel kurumlar içerisinde telefon şirketleri, elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerine ait bütün borç sorgulama ekranlarını edevlet portalı ile entegre olarak ulaşmasına imkan vermektedir.

bilgireis ile Entegreli Diğer Hizmet Kanalları

Ögrenciler için en çok merak konusu sınav tarihleri ve sonuçlarının açıklanacağı zaman dilimidir. bilgireis, öğrencilerin bu meraklarını, en hızlı ve doğru bilginin paylaşılması hususunda çok dikkat etmektedir. Sınav sonuçlarını, hızlı ve başarılı bir entegre sistemi ile doğru bilgiye ulaşmasına imkan vermektedir.

Diğer hizmet süreci içerisinde motorlu taşıt vergisi ve ödeme portalı ile zamanında kişisel ödevlerin gerçekleştirilmesine imkan vermektedir. Sosyal Güvenlik kurumlarına ait her türlü bilgi ve belge dökümü almasına bir şifre ve kimlik bilgisiyle izin vermektedir. Araç üzerinde bütün vergisel boyutta ki borçların sorgulanması ve ödenmesine yönelik entegre sistemi bulunmaktadır.

Entegre Çalışan Özel Kurumlar ve ödeme Kanalları

Özel şirketlerin e-devlet üzerinden birçok anlaşmalı entegre sistemi, kolay ve hızlı ödeme araçlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Bu hizmet süreçleri içerisinde fatura borcu sorgulama, yeni abonelik sözleşmeleri, fatura nakil işlemleri ve fatura ödeme araçları ile kolay şekilde tek bir işlem üzerinden yerine getirmesine imkan vermektedir.

Motorlu Taşıtlar, icarlık dosyalar, diğer özel kurumlara ait senetli borçları hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine imkan vermektedir.

Teknolojik Güvenlik Sistemi ve Yazılımı

Bugün en büyük devrimi ve hayatı kolaylaştıran edevlet sistemi üzerinden kullanıcıların bütün işlemlerini tek bir portaldan yönetmesine imkan vermektedir. Bu portal için gerekli olan, devletin resmi kurumundan alınan bir şifre ile artık kişisel verilerinizden, sizin adınıza açılan ya da davacı olduğunuz yasal süreçler, evrak ve belge dokümanını resmi kurumlara bildirimine kadar birçok işlevi tek bir portaldan kullanmasına imkan kılmaktadır.

Entegre sistemi ve yüksek koruma düzeyi yazılımlarıyla, kullanıcıların kişisel verilerinin ve belgelerin en üst düzeyde bir havuz içerisinde her türlü zararlı yazılımlara karşı geniş şifreleme yöntemiyle korunmaktadır.