1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Promilsiz gece gezmesi! Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler Etiler’de…

Promilsiz gece gezmesi! Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler Etiler’de…

featured

Objektiflerden rahatsız olan iki sevgili, yol üzerinde trafik kontrolü yapan polis ekiplerine basın mensuplarını şikâyet etti. Gazetecilerin bulunduğu aracı durduran polis memurları, basın kartlarını gördükten sonra geçiş izni verdi. 

Promilsiz Gece Gezmesi! Hadise Ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler Etiler'De...

Mehmet Dinçerler alkolmetreye üflerken, beyaz bir şapka takan Hadise yüzünü böyle gizledi.

TEDİRGİN OLDUK

Hadise ve Mehmet Dinçerler kısa bir süre sonra Arnavutköy sahil yolunda trafik çevirmesine takıldı. Mehmet Dinçerler alkolmetreye üflerken, ünlü şarkıcı görüntülenmemek için yüzünü gizledi. Alkolsüz olduğu anlaşılan Dinçerler, muhabirlerin sorularını “Tedirgin olduk” diyerek yanıtsız bıraktı. Aracın camını kapatan işadamı, hızla uzaklaştı.

Gözden Kaçmasın

Promilsiz Gece Gezmesi! Hadise Ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler Etiler'De...

#BAKLAVACI HACI SAYİD#GLORİA JEAN’S

Hadise’nin sevgilisine kötü haber: 130 milyon lira borç var… Konkordato kararı kaldırıldıPromilsiz Gece Gezmesi! Hadise Ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler Etiler'De...Hürriyet.com.tr

 

İçeriği Kaynağından oku: Hürriyet

Not : Bu içerik Hürriyet internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap