1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Prototype 2 Sistem Gereksinimleri

Prototype 2 Sistem Gereksinimleri

featured

Prototype 2

Prototype 2 Sistem Gereksinimleri

Prototip 2, 2012 açık dünya aksiyon-macera görüntü oyunudur. Kanada stüdyosu Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan, 2009 Prototype oyununun devamı niteliğindedir.

Oyun, Blacklight virüsünü yok etme misyonuna devam ederken yeni bir kahraman, James Heller’ı içerir. Heller, ailesinin Blacklight virüsü salgını sırasında öldürülmesinden sonra, özgün Prototype’ın kahramanı Alex Mercer’i öldürmek ister.

James Heller, onları tüketerek oburlarının kimliklerini ve anılarını değiştirebilir ve üstlenebilir. Bu oyunda insanların kimliklerini almak ve onları şekillendirmek daha taktik hale geldi. Blackwatch’un Sarı Bölge’deki hareketleri nedeniyle, şayet oyuncu bir asker rolü üstlenirse, beşerler ona hiçbir şey yapmak istemediğini gösterecek halde reaksiyon vereceklerdir. Radikallerin oyuncuya baskı yapmadığından emin olmak için Radical bir kaçma sistemi ve yeni, daha gerçekçi yapay zeka oluşturuldu. Heller, Gatling topunu bir tanktan söküp düşmanlara karşı kullanmak üzere, oyunda silahları kullanabilecek. Heller tıpkı vakitte elbet insan düşmanlarına gizlice yaklaşabilir, Blacklight virüsünü enjekte ederek onları mükemmel halde havaya uçurmak için “BioBomb” a çevirebilir. Heller ayrıyeten insanüstü bir güce ve çevikliğe, hasara karşı sağlamlığa, uçuşa yakın sıçramaya ve kaymaya, sonsuz dayanıklılığa, artan sürate ve sonar duyuma sahiptir. Sonar, büyük bir kalabalığa bakmak yerine oyuncu bulmasını kolaylaştıran bir ortamın temel özelliklerini vurgulayan yeni bir yeteneği içerir.

Prototype 2 Sistem İhtiyaçları

En az Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
 – İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
 – Bellek: 2 GB RAM
 – Ekran Kartı: 512 MB RAM ile NVIDIA GeForce 8800 GT, 512 MB RAM ile ATI Radeon HD 4850
 – Depolama: 10 GB
 – DirectX: Sürüm 9.0C
 – Ses: DirectX 9 uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows 7
 – İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.7 GHz yahut daha uygunu, AMD Phenom II X4 3 GHz yahut daha uygunu
 – Bellek: 4 GB
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) yahut daha düzgünü, ATI Radeon HD 5850 (1GB) yahut daha yeterlisi

Yorum Yap

Yorum Yap