1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. RAW Sistem Gereksinimleri

RAW Sistem Gereksinimleri

featured

RAW

Raw Sistem Gereksinimleri

RAW, Kickstarter’daki gerçekçilik ve yapı üzerine odaklanan bir MMORPG Sandbox’tır. Tüm argümanlı sürükleyici açık dünya çok oyunculu oyunları ortasında RAW, başkalarından öne çıkma potansiyeline sahiptir. Şimdilik bir müddettir Killerwhale Games, RAW’ı yapmak için fon topluyor.

RAW, eleştirel beğeni toplayan Grand Theft Auto, Rust ve Arma Life’tan değerli bir halde esinleniyor. Ek olarak, RAW gerçek dünyadaki toplumsal taraflara ağır bir halde odaklanmayı planlıyor. Örneğin, bir devlet teknisyeni, oyuncuların daha küçük kentlerin belediye lideri olma talihine sahip olduğu basamakları tırmanabilir. Dahası, oyuncular bir bölgenin iş sisteminin önderi olabilirler.

RAW ile oyuncular öbür oyuncuları işe alabilir ve etkileşimli bir ortamda da çalışabilirler.

Çevrimiçi kaynaklar, RAW’ın birinci proje olduğunu ve oyun sanayisinde çok fazla ilgi topladığını gösteriyor. RAW’da oyuncular kentleri inşa edebilir ve oyuncuların karını vergilendirebilir. Kaynaklara nazaran, RAW, oyunun son derece hassas olacağı gerçekçi bir tasviri garanti ediyor.

Mesela; oyundaki yerleri ziyaret ederse, oyuncular park fiyatlarını ödemek zorunda kalacaklar. RAW’da araçların bile sistemli olarak yakıt ikmali yapması gerekiyor. Ayrıyeten, tekrar buna bağlı olarak oyuncuların geçimlerini sağlayabilmesi için akaryakıt istasyonları ve otomobil parkları inşa etmeleri gerekiyor.

Oyun hala Kickstarter‘da fon toplama etabında olduğundan hangi sistem ihtiyaçlarına sahip olacağı şimdi aşikâr değil. Belirlendiği vakit husus güncellenecektir. Tahimini olarak GTA 5 ile birebir olabilir.

RAW Sistem İhtiyaçları

Asgarî Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 – İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
 – Bellek: 4 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Önerilen Sistem İhtiyaçları:
 – İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 – İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPUs)
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Yorum Yap

Yorum Yap