1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Red Notice, Netflix’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu

Red Notice, Netflix’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu

featured

Netflix, şu ana kadarki en yüksek bütçeli sineması Red Notice’i 5 Kasım’da yayınladı. Oyuncu takımında Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds üzere tanıdık isimlerin bulunduğu sinema, şimdiden bulunduğu platformun bir rekorunu kırmış durumda.

Red Notice, Netflix’in en güzel çıkış yapan sineması oldu. Yayınlandığı gün içerisinde platformda en çok izlenen imal olan sinemanın bu başarısı, sinemada ‘dünyanın en âlâ düzenbazını’ oynayan Ryan Reynolds tarafından Twitter’da duyuruldu.

Netflix’te en büyük açılış gününe sahip sinema oldu

Red Notice, Netflix’in En İyi Çıkış Yapan Filmi Oldu

Bir FBI casusunun dünyanın en âlâ sanat hırsızının peşine düşmesini husus alan Red Notice, Netflix’te çıktığı gün en çok izlenen sinema oldu. Fakat sinemanın aldığı puanlar izlenme sayısı kadar güzel değildi. Şu anda sinemanın iMBD puanı 6,5/10 ve Rotten Tomatoes oranı %39. Görünüşe bakılırsa üretimin kendisi beğenilmese de oyuncu takımı kendini izletmiş.

Takımdan olan Ryan Reynolds, sinemanın bu muvaffakiyetini Twitter’dan kutladı. Tüm grubu tebrik eden Reynolds, gönderide şu tabirleri kullandı: “Vay, Red Notice Netflix’te en büyük açılış yapan sinema oldu. Tüm takıma tebrikler! Red Notice (Taylor’s Version) için sabırsızlanıyorum.”

Red Notice’in imalcisi Dany Garcia, yaptığı açıklamalarda devam sinemasının ya da sinemalarının gelebileceğine işaret etti. Sinemanın ‘franchise’ bir seri olması hakkında düşünüldüğünden bahseden Garcia, “planımız birinci sinemanın ne kadar başarılı olacağını görmekti” sözlerini kullandı.

Red Notice fragmanı:

Yorum Yap

Yorum Yap