1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Rıdvan Dilmen’den istifa çağrısı!

Rıdvan Dilmen’den istifa çağrısı!

featured

Haber Global’de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile “Az Önce Konuştum” programının bugünkü konuğu Rıdvan Dilmen oldu.

“Beşiktaş’ın ciddi bir molaya ihtiyacı vardı…”

Beşiktaş’ın düşüşü ile ilgili konuşan Dilmen, “Kulübün ve oyuncu grubunun hatta teknik direktörün bir enerji düşüklüğü oluyor muhakkak. Çok fazla oldu Beşiktaş’ta bu. Şunu görüyorum maçı izlerken. Direnç ve mental olarak belki de Beşiktaşlı oyuncular eyvah beni mi oynatacak hoca diyor olabilir. Oyuncu oynamak istemez mi? Çok ister. Ama sorumluluk alamaz durumuna gelmişler. Oyuncular mental olarak çok zor durumdalar. Beşiktaş’ın ciddi bir molaya ihtiyacı vardı ama tren kaçtı. Beşiktaş ne Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkacak kadar büyük kadrosu var. Ama bu kadar puan farkını yiyecek kadar da kadrosu yok” dedi.

“Bence TFF Başkanı değişmeli”

Nihat Özdemir’in istifa etmesi gerektiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, “Bence TFF Başkanı değişmeli. Ben Nihat Özdemir’i tanıyan bir insan olarak söylüyorum, kötü niyetli söylemiyorum. Son günlerdeki tartışmaları da görüyoruz. Bir güven problemi fazlasıyla var. Ben yine söylüyorum kurullarıyla birlikte adil olmadığı gerçeği var. Şeffaflık olmalı. Bu dengesizliği herkes görüyor. Sonuçta Nihat bey sağlığına bakıp, işine gücüne bakmalı. Ben şunu anlamıyorum, koltuk önemli herkes için. Ama bırakamıyorlar demek. Sanki bıraktırmayanlar var” ifadelerini kullandı.

“Fenerbahçe’nin bu sene şampiyonluk şansı az”

Aziz Yıldırım’ın tekrar dönüp dönmeyeceği ve Fenerbahçe konusuna da değinen Dilmen, “Şu an bu konu hakkında yorum yapmam doğru değil. Çünkü ben Fenerbahçe başkanı kim olursa olsun severim. Onları insan olarak sevmemin dışında Aziz de Ali de Ahmet de fark etmez. Benim için Fenerbahçe başkanı benim başkanımdır. Olur mu olmaz mu onu bilemem. Ben ilk kez bu yıl doğru transferler yapıldığını düşünüyorum. Ben Fenerbahçe’nin 2-3 sene ligde çok iddialı olacağını düşünüyorum. Bu sene şampiyonluk şansı az.” dedi.

İçeriği Kaynağından oku: Haber7

Not : Bu içerik Haber7 internet sitesinden, bilgireis.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı içerik kaynaklarıdır. İçerikle ilgili her tür şikayetinizi admin@bilgireis.com adresimize gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap